Eastpak okul çantalarıyla sınıflar ve koridorlar renkleniyor

Eğlenceyi sırtınızda taşıyın!

İhtiyaca uygun, kullanışlı Eastpak modelleriyle öğrenciler yeni öğretim yılına hazır. Eastpak’in sonbahar/kış koleksiyonundaki renkli modellerle sınıflar şimdi daha da renkli! Zengin renk ve desen alternatifleri ve farklı materyal seçenekleri ile tasarlanan çanta ve aksesuarlar; konforun yanı sıra çarpıcı bir görünüm de sunmakta.

Eastpak’in ilk ve ikonik çanta modeli Padded Pak’r; yeni sezona özel renkleriyle okul çantası seçimi için en özel alternatifler arasında ilk sırayı alıyor. Efsane çizgi film Snoopy’nin ve daha birçok ikonik karakterin yaratıcısı Peanuts ile hazırlanan Peanuts x Eastpak koleksiyonu ise desenleri ve köpek kulübesinden esinlenilerek tasarlanan modeli ile hayli dikkat çekiyor.

Sezonun öne çıkan bir diğer koleksiyonu ise Timberland x Eastpak

İkonik iki markanın bir araya geldiği Eastpak x Timberland koleksiyonundaki ürünler; bir ömür boyu dayanıklı şekilde üretilmektedir. Tüm ana kumaşlar, dokumalar ve astarlar çevreye duyarlı olmasının yanı sıra; yüzde 100 geri dönüştürülmüş materyallerle tasarlandı.

Yeni koleksiyonda, okula dönmeye hazırlanan çocuklar için sırt çantalarının yanı sıra farklı renk ve desenlere sahip kalemlikler de yer alıyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir