Eau Thermale Avène DermAbsolu Serisi anti-aging bakım

Cildiniz size ne anlatıyor?

Eau Thermale Avène’in tüm ciltler için tasarlanmış yaşlanma karşıtı yeni ürün serisi DermAbsolu, üçlü aktif bileşen içeriyor Vanilya Polifenolleri, Sytenol ve Glikoleol kombinasyonu sayesinde cilde sıkılık, canlılık ve rahatlık sağlıyor. Yaşlanma belirtilerinin ve derin kırışıklıkların gözle görünür şekilde azalmasına yardımcı oluyor. Seri, Avène Termal Su açısından da zengin.

DermAbsolu serisi; sıkılaştırıcı, canlandırıcı, rahatlatıcı ve yenileyici özellikleriyle birbirini tamamlayan dört farklı üründen oluşuyor.

DermAbsolu Day ile günlük bakım rutininizde doğal ve dengeli bir cilde kavuşurken, DermAbsolu Night ile cildinizin yoğun şekilde beslenmesini ve yenilenmesini sağlayabilirsiniz. Cilt tonu ve yüz ovalinde gözle görülür şekilde yenilenme sağlayan bakım serumu DermAbsolu Serum ise içeriğinde bulunan Avène Termal Su sayesinde cildinizi hem yatıştıracak hem de rahatlatacak. Göz çevresinde daha ışıltılı ve canlı bir görünüm için de DermAbsolu Eye, bakım rutininizin vazgeçilmezi olacak. Ferahlatıcı zamak masaj aplikatörü ile kolayca uygulama yapabilirsiniz.

  • DermAbsolu Day fiyatı: 319 TL
  • DermAbsolu Night fiyatı: 319 TL
  • DermAbsolu Serum fiyatı: 349 TL
  • DermAbsolu Eye fiyatı: 279 TL

 
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir