EX NIHILO’nun ikonik koleksiyonuna yeni bir koku: Speed Legends

Hız ve tutkunun mükemmel bir ifadesi

EX NIHILO, ICONOCLASTE Koleksiyonu’nu kurallara meydan okuyanlara ve özgür düşünenlere adıyor. Paris’in kalbinde doğan ve geleneksel kuralları altüst eden marka, koleksiyonun beşinci Parfümünü sundu!

Speed Legends, hız ve adrenalin tutkunlarına eşsiz deneyimler yaşatıyor. Silajı güçlendirmek ve koku silüetini kişiselleştirmekte öncü olan EX NIHILO, Speed Legends’ı en özel notalarla geliştirdi.

Jordi Fernandez, kendi kendini yetiştiren bir parfümör olarak kokuları geleneksel biçiminde izlemeyi tercih etmiyor. O, imzası olan her kokuda derinliği ve sofistike deneyimi keşfetme fırsatı sunmakta. Fernandez tarafından yaratılan Speed Legends ise taze narenciye ve odunsu notalara adrenalinle farklı bir dokunuş katıyor.

Speed Legends zaman ve mekanı aşarak sonsuz hız arayışının özünü yakalamış gibi görünüyor. Parfüm, bergamot ve pembe biberin canlandırıcı üst notaları ile başlıyor. Orta notalarda, frenk üzümü ve misk adaçayı ile yoğun bir aroma var. Alt notalarda ise vetiver, tonka fasulyesi ve odunsu amber ile derin ve kalıcı bir iz bırakıyor.

EX NIHILO, Paris’in sanatsal ve yenilikçi ruhundan ilham alıyor. ICONOCLASTE Koleksiyonu da bu vizyonu devam ettiriyor. Parfümlerde en kaliteli ve sürdürülebilir kaynaklardan elde edilen malzemeleri kullanmasıyla da öne çıkıyor. Speed Legends’ta kullanılan bergamot, İtalya’dan elle hasat edilirken, vetiver Haiti’den geliyor. Her bir içerik, doğanın sunduğu en iyi ve en saf haliyle parfümlere dahil ediliyor.

Speed Legends Eau de Parfum (100 ML) satış fiyatı: 11.915 TL

Speed Legends Eau de Parfum (50 ML) satış fiyatı: 8.300 TL

 Satış Noktaları: Beymen Zorlu, Beymen Galataport, Beymen İstinyePark, Beymen İzmir İstinyePark, Beymen Nişantaşı, Beymen Bodrum, Beymen Akasya, Beymen Ankara Armada,
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir