Fakir Execute 2Blade 15 farklı başlığıyla babaların yardımcısı

Babaları anlayan teknoloji Fakir’de

‘Sizi anlayan teknoloji’ sloganıyla hayatı kolaylaştıran Fakir Hausgeräte, babaları unutmadı. Markanın kişisel bakım kategorisinde ön plana çıkan ürünü Fakir Execute 2Blade; 15 farklı başlığıyla babaların en büyük yardımcısı oluyor.

Bir erkeğin ihtiyaç duyabileceği her şeyin tek bir üründe toplandığı Fakir Execute 2Blade; farklı bölgelere hitap eden 15 başlığı ile tepeden tırnağa bakım sağlıyor. Sakal tıraşını en iyi şekilde olmak, saçını kısaltmak ya da farklı bir stile kavuşturmak isteyenlere büyük kolaylık sağlıyor. Özel kaplama, paslanmaz çelik malzemelerle üretilen parçaları ile kişisel bakımın her ihtiyacına cevap veriyor. Ergonomik oluşu, rahat kavrama ve manevra özellikleriyle zaman tasarrufu sağlıyor.

ıslak ve kuru kullanıma uygun olan Fakir Execute 2Blade, şık tasarımı, 1 saat bitmeyen şarj kapasitesi ve USB şarj girişi sayesinde powerbank, laptop gibi cihazlarla şarj olabilme özelliğine sahip. Fakir Execute 2Blade, son teknoloji yüksek performans özelliği ile erkeklere kullanım kolaylığı sağlıyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir