Far Away Royale şişesine annenizin adını yazdırabilirsiniz

İlham kaynağı görkemli ve güzel yolculuklar

Avon, etkileyici kişniş tohumu yağı, muhteşem saf yasemin ve zarif vanilya taneleri notalarıyla tasarlanan Far Away Royale ile gönülleri fethedecek. Notalarıyla Far Away Royale, yeni favoriniz olmaya aday.

Kişniş tohumu yağı, muhteşem saf yasemin ve zarif vanilya tanelerinin enfes birleşimiyle tasarlanan odunsu ve çiçeksi parfüm enfes kokusuyla bahar aylarında adeta nefes kesecek.

Asil ve zarif feminenliği yakalayın

Far Away Royale’in üst notaları bergamotun narenciye profilinin ışıltılı ve enerji verici tonları ile açılıyor. Kontrast yaratmak için, en yüksek kalitede lezzetli ve baharatlı nüanslara sahip kişniş tohumu benzeri görülmemiş bir sıcaklık katarken, tatlı eriklerin gür ve lezzetli profili de kendini belli ediyor. Kalp notaları ise beyaz çiçek buketini andıran parfüm tatlı yasemin notaları ile devam ediyor.

Hint yasemini, Neroli’nin ballı, baharatlı kokusunu tamamlayan hoş bir yeşil notayı çağrıştırıyor. Portakal çiçeği ise dokunuşuyla parfüme feminenliği yansıtan tatlı, sıcak ve çiçeksi bir doku veriyor. Parfümün temel notalarında mür sıcaklıkla yayılan çarpıcı baharatlı bir his oluşturuyor. Peru balsam yağı; son derece bağımlılık yaratan vanilya ile mükemmel bir şekilde eşleşen baş döndürücü bir tatlılık katıyor.

Kırmızı cesur manyetik şişe

Kokusuyla annenize kendisini özel hissettirecek parfüm, kişiselleştirebilir özelliğiyle bu Anneler Günü’nü unutulmaz kılacak. Sipariş sırasında ister annenizin ismini ister ona özel bir notu parfüm üzerine yazdırabilirsiniz.

Çiçeksi odunsu kokuya sahip Far Away Royale Kadın EDP: 84.99 TL

Kşiselleştirebileceğiniz Far Away Royale Kadın EDP: 89.99 TL
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir