Festival kombinine son dokunuşu Pandora ile yap!

Pandora ME koleksiyonu yenilendi

Pandora ME koleksiyonu ile festival ve gece hayatında öne çıkmaya hazır mısın? İlhamını festivallerin ve gece hayatının enerjik dünyasından alan koleksiyonda, eğlenceli ve rengarenk mücevherleri kombinleyebilirsin! Farklı detayları bir araya getirerek kendini özgürce ifade edebilirsin!

Pandora ME’nin mücevherleri, ekstra parlaklık için usta ellerde renkli hale geldi. 925 ayar gümüş ve 14 ayar pembe altın kaplama karışımıyla kusursuz bir şekilde tasarlandı.

Motivasyonun sembolü yeni çarpıcı Pusula Madalyonu

Meydan okumayı ve kişinin gerçek benliğini bulmasını temsil ediyor. Kesik köşeli dikdörtgen şeklindeki Pandora ME Tarot Kartı Madalyonu ise şans getiriyor. Bu özel tasarım, üç sembolden oluşuyor; etkileyici bir mor göz, at nalı ve yonca. İster kelebek gibi sembollerle özgürlüğünü keşfet, istersen hilalin ışıltısıyla bilgelik ve güç yay.

Sallantılı charm’lar, iç benliğinin yönlerini temsil ediyor. Pavé İki Renkli Yüzükler artık iki yeni renk seçeneğine sahip. Gümüş üzerine beyaz mine ve 14 ayar altın kaplama üzerine mavi mine. Pavé Link Küpeler ise 14 ayar pembe altın kaplamayla sunuluyor.

Stil sahibi yaratıcılar için tasarlanan bu yeni koleksiyon, Pandora ME kolektifi ile işbirliğini sürdürüyor. Barbie Ferreira, Evan Mock, Ella Mai ve Gracie Abrams yaz koleksiyonu için yeniden bir araya gelinen isimler.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir