Fiberbiome-Berry ile içten içe yenilenirken cilt bağışıklığınız artsın

Probiyotik ile kullanıldığında sindirim sistemini destekliyor

‘Sağlıklı mikrobiyata, sağlıklı insan’ felsefesiyle çalışmalarını sürdüren Next Microbiome, Fiberbiome-Berry prebiyotik ürününü sundu. Antioksidan meyveler ve kadim bitki özlerinin yanı sıra resveretrol içeriyor. Bağışıklık sistemini güçlendirirken aynı zamanda cilt sağlığının desteklenmesine yardımcı oluyor.

Bağışıklık sistemi hücrelerinin büyük bir kısmı bağırsak florasında bulunuyor. Burada meydana gelen dengesizlikler ve hastalıklar ise zincirleme bir şekilde tüm vücudu etkiliyor. Vücudu saran ve dış etkilerden koruyan cilt de bu süreçten etkilenen bölgeler arasında yer alıyor.

Bağırsaktaki yararlı bakterilerin büyümesini ve gelişmesini teşvik eden prebiyotikler, bağırsak florasını onarıyor. Ayrıca koruyor ve cildi yaşlanma etkilerine karşı koruyor. Bağırsak dostu inülin ise bağırsak bakterilerinin sağlıklı büyümesini teşvik eden prebiyotik olarak sağlıklı bakteri miktarını artırıyor. Sindirimi, bağışıklığı ve genel sağlığı iyileştirmeye yardımcı oluyor. Fiberbiome ürünleri de işte bu lif kaynağı olan inülin ve antioksidan kapasitesi yüksek güçlü bitki bileşenleri ile özel olarak hazırlanıyor.

11 yaş üstü tüm bireylerin kullanımı için uygun

İçeriğinde bulunan antioksidan kapasitesi yüksek resveratrol sayesinde bağışıklık sistemi destekleniyor. Beryy, antioksidan etki göstererek bağışıklık sisteminin güçlenmesine destek oluyor. Maca, enerji seviyesini yükseltilerek ruh halinin pozitif yönde etkilenmesine yardımcı oluyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir