Fisher-Price’dan çocuklar için yeni uyku arkadaşları

Uykular artık daha keyifli!

Fisher-Price, bebeklerin rahatça uykuya dalmasına yardımcı olacak yeni oyuncaklarla geliyor. Çocuklara uykuyu sevdirecek Mutlu Bulutlar dönence ve Su Samuru sürece destek oluyor.

Mutlu Bulutlar Dönence ve Uyku Arkadaşı 

Fisher-Price Mutlu Bulutlar Dönence ve Uyku Arkadaşı; tepede hareket eden dönencesi, özelleştirilebilir müzikleri, sesleri ve ışıklarıyla bebeklerin kısa sürede uykuya dalmasına yardımcı olmaktadır. Ses sensörlü dönence, bebeğin sesini algıladığı anda sakinleştirici hareketleri otomatik olarak yeniden başlatıyor. Modern tasarımıyla beşiğe takılan Mutlu Bulutlar Dönencesi, bebekler büyüdükçe ışıklı masaüstü uyku arkadaşına dönüşüyor.

Uzmanlar tarafından onay alan uykuya hazırlık çalma listesine sahip Mutlu Bulutlar; bebeğin uykuya geçiş sürecinde ihtiyaç olan hafif ışığıyla da mışıl mışıl bir uyku sağlıyor. Renkli yağmur damlalarına sahip pelüş bulutlar bebeğin gözle takip yeteneğini de geliştiriyor.

Uyku ve Oyun Arkadaşı Su Samuru

Su Samuru oyuncağının yumuşacık göbeği; nefes alıp vermeye benzer ritimleriyle aşağı yukarı hareket ederek 30 dakikaya kadar sakinleştirici müzik, ses ve ışıklarıyla bebeğin rahatlamasına yardımcı oluyor. Doğumdan sonra her yaştan çocuk için uygun olan oyuncak, iyi bir arkadaş oluyor. Oyuncağın yumuşak dokuları, sakinleştirici müziği, ışıkları ve hassas ritim hareketleri; bebeğin dokunsal, görsel ve işitsel duyularını harekete geçiriyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir