Flo’dan renkli ve eğlenceli Okula Dönüş Koleksiyonu

Heyecan verici bir döneme hazır mısınız?

Çocukların renkli dünyası için sayısız model sunan FLO’nun yeni okul dönemi için hazırladığı birbirinden renkli ve eğlenceli Okula Dönüş Koleksiyonu’na göz atmadan okul alışverişinizi tamamlamayın!

Twentify tarafından gerçekleştirilen Çocuk Ayakkabı Kullanım ve Tutum Araştırması’na göre, ‘Annelerin 1 Numaralı Tercihi’ olan FLO, yeni okul dönemini çocukların deneyimine renk ve eğlence katacak özel bir koleksiyon ile karşılıyor!

Koleksiyon, çocuklara tarz sahibi bir görünüm sunarken ayakkabı kutuları üzerinde yer alan eğlenceli oyunlar ise onları büyülü bir öğrenme deneyimine davet ediyor.

Kız çocukları için siyah, beyaz, pembe gibi renklerde babet ve sneaker modelleri var. Bu modelleri kalın taban, cırt cırt ve miniklerin sevdiği lisanslı karakterler süslüyor.

Erkek çocuklar için ise sade tarzıyla dikkat çeken cırt cırtlı ve birbirinden rahat sneaker modelleri var.

Kinetix, Polaris, Lumberjack, Reebok gibi lider markaların yer aldığı Okula Dönüş Koleksiyonu dünyaca ünlü karakterler olan Spiderman, Batman, Frozen ve Elsa lisanslı ürünler çocukları bekliyor. Okul alışverişlerinin tamamlayıcısı olan çanta, kalemlik, su matarası gibi yüzlerce ürün seçeneği de var.

Bu eğlenceli ve renkli seriyi yakından görmek için FLO mağazalarına uğrayabilir ve hemen www.flo.com.tr ‘yi ziyaret edebilirsiniz.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir