Flormar ile annelere güzellik yapmanın tam zamanı!

Kampanya 16 Mayıs’a kadar devam edecek

Flormar; annesine renkli ve trend ürünleri hediye etmek isteyenler için yüzde 40’a varan indirim sunuyor. Kampanya, 5-16 Mayıs’ta geçerli olacak.

Anneniz mis gibi koksun istiyorsanız, Paradise ve Fancy parfümleri ile onu çok mutlu edeceksiniz. Annenizin her zaman yanında taşıyabileceği 3 farklı koku çeşidinden oluşan Flormar kolonyaları da iyi birer seçim. Ayrıca rujdan maskaraya, fondötenden göz farına, rengarenk ojelerden dudak kalemlerine kadar binlerce ürünü de unutmayın!

Online deneyim fırsatı

Ürünleri tüm renkleriyle ve güvenle denemeyi sağlayan Flormar Sanal Makyaj; makyaj severlerin pandemi boyunca mağazada yaşadığı alışveriş deneyimini de daha güvenli hale getiriyor. Uygulama, ürünün nasıl duracağını kişinin fotoğrafı üzerinden gerçeklikle gösteriyor. Beğenilen ürünün renk alternatiflerini de kolaylıkla ve hızla denemeyi sağlıyor. Makyaj severler dilerlerse kendi fotoğraflarını yükleyerek veya anında çekerek, dilerlerse sistemdeki model fotoğraflarına ürünleri uygulayabiliyorlar.

Mağazaları  flormar.com.tr ve mobil uygulama üzerinden yaptığınız tüm Anneler Günü alışverişlerinizde yüzde 40’a varan indirim kampanyasını kullanabilirsiniz.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir