Flormar’dan mevsimin ruhuna yakışır bir koleksiyon

Flormar Nu Romantic

Flormar yeni koleksiyon Nu Romantic ile mevsimin mutluluğunu, hayalperest ve romantik hislerini, tepeden tırnağa tüm güzelliğiyle yansıtıyor! Sezonun trend renklerinden oluşan, 12 farklı ürün içeren Nu Romantic koleksiyon ambalajlarını süsleyen çiçek desenleri ile mevsimin renklerini, tazeliğini ve feminenliği temsil ediyor.

Koleksiyonda, sezonun yükselen trendlerinden turuncu, mor ve yeşil tonlarının, nötr renklerle kusursuz uyumu dikkat çekiyor. Hem romantik, hem de modern bir tarza sahip olan Nu Romantic koleksiyon, kadınsı ve zarif tasarımı kadar, romantik ve naif renkleriyle de farkını ortaya koyuyor. Romantik, mutlu, kendine güvenen ve kendiyle barışık tüm kadınlar için yaratılan Nu Romantic koleksiyon, mevsimin en güzel hislerini makyaja taşıyor. Renkleri ve dokularıyla her yaştan kadını kendine hayran bırakan Nu Romantic koleksiyon, belirgin elmacık kemikleri, hafif renklendirilmiş ve çerçevelenmiş gözler, pürüzsüz ve renkli dudaklar, parlaklık ve ışıltılıyla renklenen tırnaklar, ferahlatan zarif kokular ve pratik kullanım için tasarlanan tüm ürünleriyle sezonun mutluluğunu tepeden tırnağa tüm güzelliğe yansıtıyor.

Flormar Prime&Glow Primer

Tüm cilt tiplerine uygun, Flormar Prime&Glow Primer cildin ışıltılı ve aydınlık görünmesine yardım eden ve cilde doğal ışıltısını kazandıran doğal bir mineral olan altın renkli parçacıklar içerir. Ürünün özel formülü aynı zamanda cildin kusur oluşumunu engellemesine yardımcı olan aktif bileşenlerin benzersiz karışımından oluşur ve cilde kadifemsi bir yumuşaklık, ipeksi bir pürüzsüzlük kazandırarak makyaja hazırlar.

Eye Puff Concealer

Kolay uygulama sağlayan sünger aplikatörlü Eye Puff Concealer gözaltı kapatıcısı, yüksek kapatıcılığı ve doğal bitişiyle fark yaratıyor. 4 renk seçeneğine sahip olan, likit, saten ve ipeksi dokudaki özel formülü sayesinde göz çevresinin daha sıkı ve genç görünmesine yardımcı olurken, gözaltı torbalarını gizler, yorgunluk, koyu halkalar ve şişlik görünümünü de azaltır.

Glamorous Blush

Tüm cilt tonlarına doğal görünümlü renk veren, yüksek pigmentli, melanj allık Glamorous Blush kolay uygulaması ve kadife dokulu kusursuz bitişiyle öne çıkıyor.

Glowing Drops Highlighter

Tüm cilt tiplerine uygun olan, 2 renk alternatifli Glowing Drops Highlighter; damlalıklı aplikatörü sayesinde kolay uygulama sağlar. Elmacık kemiklerinin yanı sıra, dekolte bölgesini ve omuzları aydınlatarak, parlak ve ışıltılı bir görünüm kazandırır. Ciltte kolayca kayan yumuşak ve hafif yapılı dokusuyla uzun süre kalıcı bir aydınlık görünüm verir.

Sculpt & Highlight Palette

İpeksi bir pudra dokusuna sahip, 2 renk alternatifli Sculpt & Highlight Palette doğal görünümlü kontür, highlight ve aydınlatma uygulaması sunar. Tek palette 3 farklı renkteki ince yapılı pudraları sayesinde ciltte kolayca dağıtılır ve yüz şeklini güzelleştirerek kusursuz bir görünüm sağlar.

Floral Eyeshadow Palette

Kare ve pratik ambalajındaki 9 renk tonu ve 2 farklı renk seçeneği bulunan Floral Eyeshadow Palette far paleti, pürüzsüz ve kolayca dağılan yapısı ile yüksek pigmentli, mat ve sedefli dokuları bir arada sunuyor. Sezonun en trend tonlarını bir araya getiren bu far paleti mevsimin tüm renklerini gözlere taşıyor.

Lovely 24h Eyeliner

Yumuşak bir uygulama ve 24 saate kadar kalıcılık sağlar. İnce çizgiler çekmek için oldukça ideal olan ürün, hafif yapılı formülü ile kirpik çizgisi boyunca kayan bir uygulama sunar ve topaklanmadan, bulaşmadan, suya dayanıklı ve yoğun renkli bir sonuç verir ve kolayca çıkarılabilir.

Love n Color Lipstick

Yoğun renk veren, uzun süre kalıcı, bulaşma yapmayan ve kolay uygulanan bir rujla tanışmaya hazır mısın? Kalem şeklindeki yeni Love n Color Lipstick ruj, işte tam da aradığın bu etkiyi sağlıyor. Kremsi formülü, dudaklarını kurutmadan mat bir görünüm kazandırması için çeşitli yağların birleşimiyle zenginleştirilmiştir. Örtücülüğü ve kalıcılığı arttırmak için tasarlanmış ipeksi dokusuyla tek uygulamada dudaklarında çarpıcı renklere sahip olacak, 6 farklı rengin her birine hayran kalacaksın!

Love in Lip Lacquer

Yoğun renk veren, parlak likit ruj, pürüzsüz, nemli ve parlak dokusuyla rahatlıkla uygulanarak dudakları belirginleştirir. Hafif yapılı ve yapışkanlık hissi vermeyen bu likit dudak parlatıcısı, yüksek pigmentli formülü ile çarpıcı ve yoğun ışıltı sağlar. 6 renk alternatifinden tercih ettiğin likit rujun sünger uçlu aplikatörüyle dudaklarının tüm kıvrımlarına ulaşacak şekilde kolayca uygulayacaksın.

Shimmery Nail Enamel

Uzun süre kalıcı, yüksek kapatıcılık sağlayan ve 6 farklı, simli, trend renk seçeneğine sahip olan yeni Shimmery Nail Enamel oje ile tırnaklarındaki ışıltılı pastel tonlara bayılacaksın!

Nail Polish Remover Tissue

Bir pakette 20 mendil içeren ve aseton içermeyen Nail Polish Remover Tissue oje çıkarmanın en kolay ve pratik yolunu sunuyor.

Full of Love Body Mist

Çiçek ve meyve notalarından oluşan içeriği ile doğal bir ferahlık hissi yaratır. İçerdiği salatalık suyu ve papatya harmanıyla dinlendirici ve sakinleştirici bir etki sağlar. Oldukça hafif olan ancak bir o kadar da kalıcı bir koku sağlayan bu yeni vücut spreyini bir an olsun yanından ayırmak istemeyeceksin!

Prime&Glow Primer: 59.99TL

Eye Puff Concealer: 49.99TL

Glamorous Blush: 69,99TL

Glowing Drops Highlighter: 49.99TL

Sculpt & Highlight Palette: 69.99TL

Floral Eyeshadow Palette: 69.99TL

Lovely 24h Eyeliner: 34.99TL

Love n Color Lipstick: 39.99TL

Love in Lip Lacquer: 39.99TL

Shimmery Nail Enamel: 9.99TL

Nail Polish Remover Tissue: 24.99TL

Full of Love Body Mist: 39.99TL

 

 
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir