Flormar’ın yeni sezon renkleri ile canlı ve ışıltılı tırnaklar

Yepyeni 16 renk!

Flormar’ın ikonik oje serisi Jelly Look’un yeni renkleri; canlı ve eğlenceli tonları ile baharın renklerini tırnaklarına taşıyacak. Yeni Gel Look Top Coat ise ojeleri jel parlaklığında koruyor.

Jelly Look’a eklenen yepyeni 16 renk, sezonun en trend tırnaklarını vadediyor. Dolgun fırçası, jel yapılı formülü sayesinde sürme kolaylığı, pürüzsüz ve canlı bir görünüm de sağlıyor. Ojeler; Central Park, Blue Depths, Sweet Patato, Daisy, Buzzy Green gibi isimleriyle de ilgi çekiyor.

Hızlı kuruma özelliğine sahip Gel Look Top Coat ile hem ojelerinizi hızlı bir şekilde korumaya alacak, hem de renkleri canlandırarak, tırnaklarına jel görünümünde kusursuz, uzun süreli bir ışıltı katacaksın.

Flormar’ın yepyeni Jelly Look oje renklerine ve yeni Gel Look Top Coat’a tüm Flormar mağazalarından ve online alışveriş sitesi www.flormar.com.tr’ den ulaşabilir, ojelerin tırnaklarında nasıl durduğunu deneyimlemek ve sana en çok yakışan renkleri rahatlıkla seçmek için Flormar Sanal Makyaj uygulamasını ziyaret edebilirsin.

Jelly Look: 10.99 TL

Quick Dry Top Coat: 29.99 TL

 
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir