FOREO’dan mikro akım yüz sıkılaştırma cihazı Bear

Artık cildinizin de kişisel koçu var

İsveçli güzellik markası FOREO’nun akıllı microcurrent (mikro akım) yüz sıkılaştırma cihazı BEAR ile evde SPA deneyimiyle tanışın.

Cildi forma sokarken aynı zaman sıkılaştıran ve güçlendiren BEAR, güzellik merkezlerinde harcayacağınız zamandan ve bütçenizden tasarruf etmenizi sağlıyor. Mikro akım ve T-Sonic™ titreşimler sayesinde yüz ve boyundaki 69 kası çalıştırıyor.  5 farklı ayarlanabilir yoğunluk derecesiyle cildinizin kişisel antrenörü oluyor.

Şok içermeyen Anti-Shock System™’e sahip cihaz, gelişmiş sensörleriyle cildinizin dayanıklılığını ölçerek, herhangi bir şok ihtimaline karşı yoğunluğu otomatik olarak ayarlıyor. Cihaz, vücudun doğal süreçlerini taklit eden mikro elektrik akımlarıyla kolajen üretimini artırıyor, ciltteki elastin onarımını ve sıkılaşmayı sağlıyor. BEAR’ın patentli T-Sonic™ titreşimleri ise dolaşımı artırmak, toksinleri yok etmek ve yüzdeki gerilimi hafifletmek için gözeneklere derinlemesine işliyor. Daha pürüzsüz, yumuşak ve ışıltılı bir cilt sunuyor. Ergonomik yapısı sayesinde yüzün tüm kıvrım ve kenarlarıyla mükemmel bir uyum sağlayan BEAR, akıllı telefonlara indirilebilen “FOREO For You” uygulamasıyla senkronize ediliyor. Cildinizin ihtiyaçlarına göre yüz sıkılaştırma egzersizleri sunarak kişiye özel bir bakım sağlıyor.

Tek şarjla 90 defa kullanılabilen BEAR fiyatı: 2.699 TL

FOREO ürünleriyle ilgili daha ayrıntılı bilgi için www.foreo.com adresini ziyaret edebilir ya da pr@foreo.com adresine ulaşabilirsiniz.

 

 
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir