FOREO’nun ağız bakımında 4’ü 1 arada etki sunan yeni cihazı

ISSA 3 şimdi Türkiye’de!

İsveçli güzellik teknoloji markası FOREO, yeni ürünü ISSA 3’ü sundu. Dünyanın ilk silikon sonik fırçası ISSA 3; diş, dil, yanak ve diş etleri için 4’ü 1 arada bakım sağlıyor. Ayrıca plastik diş fırçalarının dünyaya verdiği zarara cevap olarak geliştirildi.

‘Yeni ürünümüz hem çevreci hem de etkili’

FOREO CEO’su Boris Trupcevic, “ISSA 3, elektrikli diş fırçalarının dakikada yaklaşık 2-500-7.500 vuruş hızından çok daha hızlı. 11.000 vuruş hızında dönen fırça başlıklarına sahip. Yeniden kullanılabilir, hijyenik, uzun ömürlü bir çözüm sunmasıyla da çevreci bir ürün” dedi.

ISSA 3, ağız bakımda son 70 yılın en ileri teknolojisini sunarak geliştirilen yeni tasarımı ve özellikleriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Naylon kıllı fırçalardan 10.000 kat daha hijyenik. İsveç tasarımı, iki kat daha güçlü yenilikçi hibrit Wave fırça ile dakikada 11.000 T-Sonic™ titreşime sahip.

Klinik testlere göre genel ağız hijyenini yüzde 140 oranında iyileştiren ISSA 3; manuel bir diş fırçasına göre yüzde 30 daha fazla plak çıkartabiliyor. Diş eti iltihabını engellemeye yardımcı oluyor. Hibrit fırça başlığı ise yumuşak bir diş eti masajı için ultra hijyenik. Medikal sınıf yumuşak silikon ve plağı parçalamak için daha sağlam PBT polimer kılların birleşiminden oluşuyor. 16 farklı yeni fonksiyona sahip dil ve yanak temizleyici özelliği sayesinde komple temizlik sunan ürün; tek şarjla 365 gün çalışabiliyor.

Ürüne, Beymen mağazaları ve Beymen Online’dan ulaşabilirsiniz.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir