Galderma Cetaphil markasıyla hassas ciltlere çözümler sunuyor

Nazik temizlik ve etkili nemlendirme

1981’de kurulan Galderma, 100’den fazla ülkede reçeteli ilaçlar, estetik çözümler ve tüketici bakım ürünlerinden oluşan kapsamlı bir ürün portföyü ile varlığını sürdürüyor. Galderma’nın, dermatologlar tarafından tavsiye edilen cilt bakım markası Cetaphil Türkiye’de satışa başladı.

Cetaphil, temizleyicilerden nemlendiricilere farklı cilt koşulları için çözümler sunan geniş bir ürün yelpazesine sahip.

CORE serisiyle cilt bariyerine zarar vermeden nazik temizlik ve etkili nemlendirme sunuyor:

  • Hassas Cilt Temizleyicisi
  • Günlük Cilt Temizleyicisi
  • Daily Advance Ultra Nemlendirici Losyon
  • Nemlendirici Losyon
  • Hydra Göz Serumu
  • Günlük Nemlendirici Yüz Losyonu
  • Gece İçin Nemlendirici Yüz Kremi

Özel ciltlere özel seri Cetaphil PRO

PRO serisinde, akneye ve kızarmaya eğilimli; çok kuru ciltler için temizleyici ve nemlendiriciler var.

Cetaphil Pro Akneye Eğilimli Ciltler için Yıkama Köpüğü; yağlı, lekeli ciltler için geliştirilmiştir. Sabun içermez ve fazla yağı uzaklaştırır. Cetaphil PRO Akneye Eğilimli Ciltler için Nemlendirici, seramid öncüsü teknolojisi nem sağlayarak cilt bariyerini yeniden oluşumuna destek verir. SPF 30 geniş spektrumlu güneş korumalıdır.

Çok Kuru Ciltler için Yıkama Losyonu ve Çok Kuru Ciltler için Nemlendirici Losyon; seramid öncüsü ve filaggrin teknolojisi ile cildin nemli tutulmasına ve cilt bariyerinin onarılmasına yardımcı olur.

Cetaphil Pro Kızarmaya Eğilimli Ciltler İçin Yüz Yıkama Köpüğü ile bir haftada kızarıklıklarda belirgin azalma gözlenir.

Cetaphil Pro Kızarmaya Eğilimli Ciltler İçin Nemlendirici Gündüz Yüz Bakım Kremi renkli formülü ile kızarıklıkların görünümünü nötralize ederek cilt tonunu eşitlemeye yardımcıdır. SPF 30 geniş spektrumlu güneş korumalıdır.

Cetaphil Pro Kızarmaya Eğilimli Ciltler için Nemlendirici Gece Yüz Bakım Kremi gece boyunca cildinizi sürekli nemli tutar ve hassas ciltleri veya kuruluk nedeniyle tahriş olmuş ciltleri rahatlatır.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir