Gece karanlığında biberon ve emzik arama derdine son!

Türkiye’nin ilk ve tek anti-kolik gold biberonunu üretti

Mamajoo, Türkiye’nin ilk ve tek Gece & Gündüz biberonları; Black & Pearl serisi Gece & Gündüz emzikleri ile bebeklerin ve ailelerin hayatını kolaylaştırıyor.

Uzmanlar; sağlıklı bir uyku ve gelişim için bebeklerin odasında ışık olmaması gerekliliğine dikkat çekiyor. Mamajoo Gece & Gündüz biberonlarının halkası; Black & Pearl Gece & Gündüz emziklerinin ise gövdesi karanlıkta bir süre parlıyor.

Gece & Gündüz Biberonları, bebekler beslenirken kesintisiz akış sağlıyor. Gaz sancısına yol açabilen biberon içindeki havayı yutmalarını engellemeye yardımcı oluyor.

Daha dengeli durması için geniş tabanlı; doldurmayı, temizlemeyi ve gerektiğinde bebeklerin kaşıkla beslenmesini kolaylaştırmak içinse geniş ağızlı olarak tasarlanmıştır. Ergonomik kavrama kavisleriyle minik ellerin kas gelişimini de destekliyor. Mamajoo biberonlarının ölçek işaretleri bebeğinizin ne kadar beslendiğini görmenizi sağlıyor. Kapakları ise sızdırmazlık sağlıyor.

2 farklı seçeneği var

Mamajoo Black & Pearl Gece & Gündüz Emzikleri, her zaman hijyenik olarak korunmaları ve taşınmaları için Mamajoo sterilizasyon ve saklama kutularında ay ve yıldızcık desenli olmak üzere 2 adet sunuluyor.

Black & Pearl serisi emzikleri; bebeklerin diş ve damak gelişimine zarar vermeyecek şekilde ortodontik formda üretiliyor. Emzik kalkanındaki geniş hava delikleri salya birikimini önleyi; sürekli hava dolaşımını sağlayarak bebeklerin hassas cildinin tahriş olmasını engellemeye yardımcı oluyor. Emzik güvenlik halkası, gerektiğinde emziği bebeğin ağzından hemen çıkartmak ve emzik askılarını kıyafetlere takmak içindir.

Biberonlar ve emzikler, Avrupa Birliği, TSE ve ABD Standartlarına uygun olarak BPA ve Fitalat içermeyen yüksek kaliteli hammaddelerden üretiliyor.

Gece & Gündüz Biberonu: 64.90-69.90 TL

Mamajoo Saklama Kutulu İkili Black & Pearl Gece & Gündüz Emzikleri: 49.90 TL
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir