‘Geçmişin, geride bıraktığın değil, bugün yarattığındır’

Sezonun ilk kampanyası için objektif karşısına geçti

Reebok’ın marka yüzü olan Hazar Ergüçlü’nün yer aldığı yeni sezonun ilk kampanyası ‘Classic Leather Legacy’ oldu. Oyuncu, çekimi, grafitti sanatçısı Esk Reyn’in, Reebok için özel tasarladığı duvar resminin önünde gerçekleştirdi.

1979 yılının profesyonel koşu ayakkabısı Aztec ve 1983 yılının ikonik model Classic Leather’dan ilham alan Classic Leather Legacy’de, yılların birikimi olan incelikli bir tasarım öne çıkıyor. Geçmişin koşu tarzından ilham alarak yeni nesiller için yeniden yorumlanan CL Legacy modelinin lansmanı için, Türkiye’de farklı disiplinlerde gelecek vaat eden altı genç sanatçı CL Legacy modelini kendine özgü hikaye ve tarzlarıyla anlatıyor.

Genç sanatçılar tasarladı

‘Geçmişin, geride bıraktığın değil, bugün yarattığındır’ sloganıyla bu yeni ürün çevresinde benzersiz bir hikaye yaratan tasarımcılar, tüm yaratıcılıklarını kullanarak fotoğraf, grafitti ve bilgisayar ortamında yaratılmış grafikler gibi birbirinden farklı iletişim materyalleri tasarladılar.

Bu çalışmaya Türkiye’de kendine özgü tasarımlarıyla katkı veren sanatçı ve tasarımcılar ise şunlar; Esk Reyn, Arda Yalkın, Atıl Aggündüz, Hande Şekerciler, Doğukan Sarıtaş, Melih Çebi.

Reebok Classic Leather Legacy, erkek ve kadın modellerinde çeşitli lansman renkleriyle www.reebok.com.tr, Reebok mağazaları ve perakende mağazalarında satışa sunuldu.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir