Givaudan tarafından yaratılan iki büyüleyici parfüm

Gün doğumu ve gün batımında her şey mümkün

Nuxe’ten iki parfüm, güneşin ilk ışıklarının ve ışıltı kırıntılarının cildi okşarken bıraktığı iki farklı duyguya odaklanıyor: Taze ve ışıldayan sabah, duyusal ve cesur akşam. Sonuç mu? Hisleri özgür bırakan ve her şeyin mümkün olduğu hissini aşılayan yoğun ve şiirsel bir birliktelik.

Gün Doğumu (Le Matin des Possibles)

Yeni umutlarla dolu bir günün şafağında, portakal çiçeği duyusal aurasıyla ruhu sarıyor. Bu parlak uyanma, turunç yapraklarının taze canlılığıyla ışıltılı feminenliğin ortaya çıkışını müjdeliyor. Kaşmir miskiyle kaplanan harmoni cildi son bir nazikçe okşayarak yerini güneş ışıklarının cazibesine bırakıyor.

Gün Doğumu parfümünün yaratıcısı; Givaudan’dan Quentin Nisch: “Gün doğumu” parfümünü yaratırken ilhamım, Fas’ta tomurcuklarla kaplı bir portakal ağacıyla karşılaştığım bir sabahın zihnimde yer etmiş kişisel bir anısından geliyor. Güneşin doğduğu ve ilk ışıklarıyla dünyayı aydınlattığı o anı tekrar yaratmak adına turunç yaprağı sabit yağıyla portakal çiçeği özünü karıştırdım. Yeni doğan günün şafağı bana her şeyin mümkün olduğunu hatırlatıyor.”

Gün Batımı (Le Soir Des Possibles)

Baştan çıkaran Arap yasemini arzu, özgür ve doğal duyuların nüansını taşıyor. Karanlık günün son ışıklarını dağıtmaya başladığında, içindeki cüretkâr paçuli notaları sizi feminenliğiyle saracak ve kuş üzümü sorbesinin güçlü notaları cildinizi heyecanla ürpertecek.

Gün Batımı parfümünün yaratıcısı; Givaudan’dan Louise Turner: “Bu parfümü yaratmak için içgüdülerimi kullandım. Bir koku, kullanan kişinin duyularını ve duygularını uyandırmalı. Gün batımı da muhteşem bir cazibe kaynağı. Bu duyguların tercümesini ise Arap yasemininin ihtiraslı kokusunda buldum.

Fiyatı: 260 TL
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir