GoDry mendilleri ile gün boyu tazelenmiş hissedebilirsiniz

Terlemenin çözümü godry’da

Vücudun dış ortama göre ısı dengesini sağlayan terleme; bazı kişilerde yoğun bir şekilde ortaya çıkarak yaşam kalitesini olumsuz etkiler. Kişinin günlük aktivitelerini sınırlayan bu durumu kontrol altına alabilen GoDry mendiller, konforlu ve güvenilir bir yardımcı.

Etkili ve güvenilir şekilde ter oluşumunu önleyen Godry mendilleri kuru bir his kazandırmakta. Konforunuzu ve hareket özgürlüğünüzü kısıtlayan kötü kokulardan uzak tutmaktadır.

Paraben ve koruyucu madde içermiyor

Vücudun doğal terleme dengesini bozmadan, kuru bir his kazandırıyor. Üstelik alkol, parfüm, renklendirici, paraben ve koruyucu madde içermediği için tahriş edici ve allerjik reaksiyonlara neden olmuyor. Alüminyum tuzları ter bezlerinden çıkan suyu bağlayarak ter azalmasını sağlamaktadır. Ortamda düşen nem oranı kötü koku oluşumuna neden olan maddelerin ve bakterilerin ortaya çıkışını ve üremesini önlemektedir.. İçeriğinde yer alan bitkisel selüloz, rahatça sürülmesini sağlamaktadır. Bunun yanı sıra etkin maddenin açığa çıkmasına yardımcı olmaktadır.

GoDry Mendili üç gece ard arda akşamları yatmadan önce çok ince bir tabaka halinde; temiz ve kuru cilde sürülmektedir. Sadece terleyen bölgelere ve sadece ihtiyaç halinde (ilk kullanımda veya tekrar ter oluşumunda) uygulanmaktadır. Ter, ter lekeleri ve dolayısıyla hoş olmayan vücut kokularının uzun süre oluşmasını önlemektedir.

Alın ve yüz bölgesi, el ve ayaklar, eklem bölgeleri iç kısımlarına da kullanılabilmektedir.

 
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir