Güneş lekeleri, kırışıklık ve kuruluğun gizli savaşçısı: Tamanu Yağı

‘Yeşil Altın ve Güzellik Yaprağı’

Fransız Polinezyası ve Güneydoğu Asya yerlilerinin antik çağlardan bu yana cilt sorunları için kullandığı Tamanu yağı; Lonjevite Antioxidant Rejuvenating Serum ile etkili sonuçlar sunuyor.

Tamanu yağı, ‘Yeşil Altın ve Güzellik Yaprağı’ olarak da biliniyor. Tamanu içeren Lonjevite Antioxidant Rejuvenating Serum; düzenli kullanımda sadece cildi iyileştirmekle kalmıyor… Nemlendirirken koyu lekelerin ve hiperpigmentasyonun giderilmesine de yardımcı oluyor. Özellikle yaz aylarının yoğun sıcağı ile dengesini kaybeden; lekelenen ciltler kendini kıymetli bitkinin kollarına bırakıyor.

En güçlü cilt dönüştürücüsü

Serum özellikle cildin kaybettiği elastikiyete ve diğer bileşenlere odaklanmakta. Leke görünümü ve hiperpigmentasyonda da etkili. Tamanu’nun kumarin ve ksanton antioksidanlarıyla cildinizin kolajen ve diğer bileşenlerini oluşturmaya yardımcı oluyor. Bu güçlü antioksidanlar hücre zarlarının serbest radikallere karşı savunma mekanizmasını da artırıyor.

Tamanu yağının antioksidan ve yaraları iyileştirici özelliği; egzama, dermatit ve ciltte kuruluk ile mücadelede edenlere de hitap ediyor. Ayrıca, cilt tarafından kolayca emildiği için kolajen seviyelerini uyarıyor. Özellikle kırışıklıklar için hücre yenilenmesinin en büyük destekçisi haline geliyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir