Herbal Essences Sülfatsız Aloe Serisi şimdi Türkiye’de

Doğanın gücü saçınızda!

Uzun süredir saçınızdaki yıpranmayı gideremiyor ve özellikle boyadan sonra istediğiniz yumuşaklığı elde edemiyor musunuz? Bunun sebebi kullandığınız ürünlerin içeriğindeki sülfat olabilir. Sülfat saçınızın doğal yağ dengesini bozarak kurumasına ve nem kaybetmesine neden olur.

İngiltere’nin doğadan ilham alan 1 numaralı saç bakım markası Herbal Essences PURE: renew, şimdi büyük bir yenilikle karşınızda; Yeni sülfatsız seri! Bu seri, Herbal Essences PURE:renew Aloe & Mango ve Herbal Essences PURE:renew Aloe & Bambu olmak üzere iki farklı çeşide sahip. Saçlarınızı, içeriğindeki aloe, antioksidanlar ve gerçek botaniklerden oluşan, yüzde 93 doğal köken içeren yeni sülfatsız seri ile tanıştırmanın tam zamanı!

Antioksidan desteği sağlıyor

Sülfatsız seri, saçı sertleştirmeden nazikçe temizliyor. Diğer sülfatsız şampuanların aksine duşta köpürerek keyifli bir deneyim sunuyor. Aynı zamanda güçlü aloe içeren bu yeni seri, saçınıza zengin vitamin ve antioksidan desteği sağlayarak güçlenmesine, yenilenmesine ve yıpranmalara karşı korunmasına yardımcı oluyor. Saçla aynı pH değerine sahip olan aloe bitkisi, içerdiği yüksek su, vitamin ve mineraller ile saçı güçlü bir şekilde uzayarak, ışıl ışıl parlamasını sağlıyor.

260 yıllık botanik uzmanlığına sahip İngiltere’deki Kraliyet Botanik Bahçesi, Kew tarafından doğal içerikleri onaylı tek marka Herbal Essences PURE:renew, şimdi botanik bahçesinin uzmanlığından yararlanarak oluşturduğu yeni sülfatsız aloe içeren serisi ile doğanın gücünü saçlarınıza taşıyor.

Mango serisi, boyalı saçlar için özel olarak geliştirildi. Bu seri boyadan kaynaklı yıpranmaları gidererek, saçı koruyor. Boyalı saçın rengini, canlılığını ve parlaklığını uzun süre korumasına yardımcı olarak içeriğindeki botanik bazlı antioksidanlarla besliyor. Yemyeşil tropikal meyve aromaları, şeker kamışı ve kalıcı beyaz misk kokusu ile saçı mis gibi kokutuyor.

Bambu serisi ise saçı güçlendirip, ihtiyacı olan nem desteğini sağlıyor. Su çiçekleri, yeşil yapraklar ve amber aroması ile kokusu baş döndürüyor.

 
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir