Herbalife, Türkiye’de 25’inci yılını kutladı

Markanın yeni ürünleri görücüye çıktı

Beslenme alışkanlıklarını iyileştirme misyonuyla kurulan Herbalife, Türkiye’deki 25’inci yılını kutladı. Etkinlik kapsamında yeni beslenme trendlerini paylaşan Herbalife, şirketin kazanımlarını ve geleceğe yönelik hedeflerini de açıkladı.

Herbalife, başarılı çalışmalarını düzenlediği bir etkinlikle kutladı. Herbalife Türkiye Genel Müdürü Naime Yalçın’ın ev sahipliğindeki davetin sunuculuğunu Tanem Sivar yaptı. Kutlamaya iş, sanat ve cemiyet hayatından pek çok isim katıldı.

Kadın girişimciler distribütör ağının merkezinde

Yalçın, “Distribütörlerimizin çoğunluğunu oluşturan kadın ve gençleri birer mikro girişimci. Kadın girişimcilerden aldığımız güçle her gün daha çok kişiye ulaşıyoruz. Kadının toplumun ve ekonominin her alanında var olması şart. Bunun için de en başta ekonomik özgürlüğüne sahip olması gerekiyor. Biz de kariyer veya eğitimine ara veren ama çalışmaya hevesli kadınları destekliyoruz” dedi.

Çeyrek asrın verdiği güçle büyümeye devam

Önümüzdeki dönem hedeflerinden de bahseden Yalçın, “Arkamıza aldığımız çeyrek asrın verdiği güçle; inovatif ürünler geliştirmeye, kadın istihdamını destekleyemeye, geleceğin mikro girişimcileri olan Z kuşağını anlayan ve onlara çalışma alanı sunan bir marka olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Herbalife, kilo kontrolüne destek olan ürünleriyle öne çıkıyor. Beslenme, takviye gıda, aktif yaşam ürünleri, kişisel bakım ve sporcu beslenmesine kadar pek çok farklı ürüne portföyünde yer veriyor.

Pandemi sonrasında gelişen yeni beslenme trendlerine değinen Yalçın, şöyle konuştu; “Günümüzde birçok tüketici bitki bazlı beslenmeye yöneldiği için bitki bazlı protein ürünleri de artış gösteriyor. Bu pazar hacminin 2026’da 15.6 milyar dolara ulaşması beklenmekte. Herbalife olarak ürünlerimizin çoğu bitki bazlı protein içerdiği için vejetaryen ve vegan diyete uygun. Bu da iklim krizi nedeniyle daha çok gündeme gelecek olan sürdürülebilir beslenmede bizi bir adım öne taşıyor.”
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir