Hoş kokulu romanlar, müzik notaları ve şiirler bu parfümde

Zıtlıkların uyumundan doğdu

Histories De Parfums, Gérald Ghislain’ın sınırsız hayal gücü, tarihin saklı kalmış efsanevi sanatından ilham alarak oluşturduğu yeni koleksiyonu ile sizleri geçmiş zamana yolculuğa çıkaracak. En şehvetli notaların birleşimiyle geçmişin gizemli ruhunda kaybolurken etrafınızda derin izler bırakacaksınız.

Parfümlerinde, evrendeki her şeyin zıttı olduğuna inanan Ying Yang felsefesine vurgu yapan koku ustası Ghislain, zıtlıkların uyumundan doğan büyülü yeni kokusuyla duyularınızı harekete geçirecek. Blue 1.4 ve Blue 1.5 parfümleri iki farklı yorumuyla karşımıza çıkan Histories de Parfums mavinin tüm ihtişamıyla büyüleyecek.

Histories De Parfums Blue 1.4

Zenginliği kendi içinde barındıran 1.4, doğanın karşı konulmaz gücünü sergiliyor. Temel notalarında paçulinin ferahlatan etkisi, eşsiz kokuların vazgeçilmezleri oppoponax ve labnadum ile kalp notalarda tonka fasulyesi ve benzoinin tatlı dokunuşları hissediliyor. Üst notalarda papatya ailesinin üyesi olan davananın sıcak aroması, lavanta ve kakulenin muhteşem uyumuyla birleşerek tatlı bir deneyim yaşatıyor.

Histories De Parfums Blue 1.5

Doğanın karşı konulmaz gücünü sergileyen Histories De Parfums Blue 1.5, yaratıcı enerjiyi ortaya çıkarıyor. Güneşin ozonik gücü, aldehid cazibesiyle birleşerek saflığın simgesi minerallerle buluşuyor. Kalp notalarına floral bir esinti veren parfüm baz notalarında misk, amber ve minerallerin büyüleyici etkisine kapılmaya davet ediyor.

Satış Noktaları: Beymen Zorlu, Beymen İstinyepark, Harvey Nichols, La Deesse Nişantaşı

120 ml fiyatı: 1.170 TL
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir