I Heart Revolution’dan yeni Disney Storybook Serisi

İçinizdeki prensesi ortaya çıkarın

Sevilen İngiliz makyaj markası I Heart Revolution’ın şimdiye kadar gerçekleştirdiği en etkileyici iş birliği olan I Heart Revolution x Disney serisi zarafetten vazgeçemeyenler için kaçırılmayacak bir makyaj koleksiyonu sunuyor. Disney’in güzelliği ile göz kamaştıran iki prensesi Cinderella ve Belle adını taşıyan ürünler farklı renk tonlarıyla masal diyarlarını makyajınıza taşıyor.

Tüm ürünleri filmlerdeki prenseslerden esinlenerek hazırlanan seri 2 farklı far ve yüz paleti ve 2 farklı highlighter paletinden oluşuyor. Hayvanlar üzerinde test edilmeyen ve vegan olan serideki ürünler çevreye karşı sorumlu üretimiyle de beğeni topluyor.

Yüz ve Far Paletleri

Disney’nin masal kitaplarından esinlenilerek hazırlanan paletlerin her biri 18 farklı göz farı, 3 adet allık ve 3 adet highlighterdan oluşuyor.

  • Belle Beauty and the Beast Yüz ve Far Paleti: Muhteşem altın ve gümüş tonlarından gül kırmızısı ve koyu maviye uzanan mat ve ışıltılı 18 farklı far; koyu pembe, açık erik ve bronz tonlarını içeren 3 farklı allık; gümüş, şampanya ve bronz tonlarını içeren 3 farklı highlighterdan oluşuyor.
  • Cinderella Yüz ve Far Paleti: Kraliyet mavisinden göz kamaştırıcı deniz mavisi, pembe ve gümüş tonlarına uzanan mat ve ışıltılı 18 farklı far; pembe, şeftali ve açık bronz tonlarını içeren 3 farklı allık; gümüş beyaz, bronz ve altın tonlarını içeren 3 farklı highlighterdan oluşuyor.

Highlighterlar

  • Belle Beauty and the Beast Highlighter: Koleksiyonunuzda saklamak isteyeceğiniz Beauty and the Beast tasarımlı kutusuyla I Heart Revolution x Disney Storybook Belle Beauty and the Beast Highlighter cildinize altın ışıltısını sunuyor.
  • Cinderella Highlighter: Koleksiyonunuzda saklamak isteyeceğiniz Cinderella tasarımlı kutusuyla I Heart Revolution x Disney Storybook Cinderella Highlighter cildinize sedefli pembe bir prenses ışıltısını sunuyor

Belle Beauty and the Beast Yüz ve Far Paleti: 209.90 TL

Cinderella Yüz ve Far Paleti: 209.90 TL

Belle Beauty and the Beast Highlighter: 109.90 TL

Cinderella Highlighter: 109.90 TL

*Belirtilen fiyatlar Ocak ayı güncel fiyatları olup, piyasa koşullarına göre değişiklik gösterebilir.

 
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir