İkonik parfüm mutluluğun en tutkulu halini gün yüzüne çıkarıyor

İkonik bir felsefe

Mutluluk için neden beklememiz gereksin ki? Bugün, şimdi, burada, hayatımızın her anı ele geçirilmeyi bekleyen mutluluklarla dolu. Lancôme için, mutlu olmak her şeyden önce bir hayat felsefesi. Bir aciliyet duygusu, bir bağımlılık: Mutluluk asla beklememelidir. Bu vizyondan ilham alan Lancôme, ikonik parfümünde yeni bir sayfa ile karşınızda: La Vie est Belle Intensément.

La Vie est Belle Intensément, mutluluğun en tutkulu halini gün yüzüne çıkarıyor: Hiçbir taviz vermeden, hayatı sonuna kadar yaşamak isteyen isteyenler için. Duygular şimdi çok daha güçlü. Anı doyasıya yaşama arzusuyla yanıp tutuşan bir kadın; parfümün vücut bulmuş hali gibi etrafına ışık ve karşı konulamaz bir neşe saçıyor.

Şehvetli bir güç

Bu yeni eserin kalbinde, La Vie est Belle’in sembolik çiçeği olan iris bütün canlılığıyla ışıldıyor. Şehvetli kırmızı vanilya çekirdekleri ile harmanlanarak eşi görülmemiş zengin bir ikili yaratıyor. Lancôme’nin ikonik izi, benzersiz bir yoğunlukta yankılanarak çoşkulu bir aura ortaya çıkarıyor. Taşıdığı yaşam sevincini yansıtmak adına, La Vie est Belle Intensément mutluluk yayarak bergamot ve pembe biberin ahududu ile uyum dolu bir patlamasıyla açılıyor. Daha sonra çiçeksi, şehvetli ve kadifemsi bir buketin her yönünü ortaya çıkarıyor. İris ve vanilya ikilisi tarafından vurgulanmış ve güçlendirilmiş, saatlerce süren dayanılmaz bir çekim gücü yayıyor.

İkonik La Vie est Belle şişesi, parfümü ilk kez yoğun bir renk ile sunuyor. Neşeli ve radikal bir fuşya, asla durdurulamayacak bir özgürlükle, taviz vermeden, yoğun şirinevler escort duyguların ritmiyle atan bir kalbi çağrıştırıyor. Gücünü ikonik kristal gülümsemenin derinliğinden alan sıcak ve enerji dolu bir renk, şişenin boynunu süsleyen kanatların ucuna kadar yayılıyor; kanatları ışık saçan alevlere dönüştürüyor.

Mutluluğun kristal hali

Bir tutku objesi olan La Vie est Belle Intensément Eau de Parfum Intense’ın şişesi, mutluluğun kaçınılmazlığının kristal bir dışa vurumu. Bir saniye daha beklemeden, şimdi ve burada mutlu olmak için karşı konulmaz cazibenin somut bir yansıması.

Karşı konulamaz gülüşü ile, La Vie est Belle’in ilham perisi olan Julia Roberts, Lancôme’un ikonik parfümünün tarihinde önemli bir dönüm noktasını temsil ediyor. Şişenin kanatlarında da yankılanan yoğun fuşya rengi tül elbisesi ile tüm cazibesini ortaya çıkartıyor.

Özgür, neşeli ve spontan tutumuyla ilham olarak La Vie est Belle Intensément Eau de Parfum Intense’in temsil ettiği hayat felsefesini oluşturuyor: Her an mutluluğu yakalama arzusu.