İsfanbul Tema Park bu pazartesi günü kapılarını açıyor

Sınırsız eğlence için geri sayım başladı

Türkiye’nin dünya standartlarındaki ilk tema parkı İsfanbul, bu pazartesi günü saat 10.00’da kapılarını eğlence severlere açıyor. Misafirlerinin sağlığını her şeyden önde tutan İsfanbul Tema Park, Covid-19’a karşı aldığı tedbirlerle misafirlerinin huzur içinde, açık havada eğlenceye doyacakları güvenli bir ortam sunacak.

İsfanbul Tema Park Direktörü Tankut Tonger

İsfanbul Tema Park Direktörü Tankut Tonger, alınan tedbirler kadar bunların uygulanması konusunda da örnek teşkil edeceklerini söyledi. En önem verdikleri konunun, hem çalışanlarının hem de misafirlerinin sağlığı olduğunu vurgulayan Tonger, “Hijyen ve sağlık konularına yönelik uluslararası standartlarda aldığımız önlemler sayesinde, misafirlerimiz güvenle ve gönüllerince eğlenebilecekler” dedi.

Ziyaretçilerin ateşi ölçülecek

Tankut Tonger, İsfanbul Tema Park olarak aldıkları önlemler ve yeni standartları hakkında şu bilgileri verdi: “Ekiplerimizi ciddi bir eğitimden geçirdik. Tüm çalışanlarımız maske, siperlik ve el dezenfektanı kullanırken, misafirlerimizin de bu kurallara uyup uymadıklarını kontrol edilecek. Ünitelerimiz ile ortak alanlar, park açılışından önce ve açılışın ardından belli aralıklarla dezenfekte edilecek. Ünitelerin giriş ve çıkış bölümlerine koyduğumuz el dezenfektanlarını misafirlerimizin kullanımına sunacağız. Park girişinde ateş ölçümü yapılırken tüm misafirlerimizin maske kullanıyor olmasını sağlayacağız.

Tema parktaki ünitelerimiz sosyal mesafeyi koruyacak şekilde, maksimum yüzde 50 kapasite ile faaliyet gösterecek. Misafirlerimiz sosyal mesafeyi korumak amacıyla ünitelerde yan yana oturamayacaklar. Ancak aynı ailenin bireyleri ya da parka beraber gelmiş kişiler ünitelerde yan yana oturabilecek. Bu durumda da yine üniteler yüzde 50 kapasite ile ve sosyal mesafe kuralına uygun şekilde çalışıyor olacak.”

 Kuyruk oluşması engellenecek

Uzun kuyruklar oluşmasını engellemek amacıyla misafirlerini web sitesi üzerinden online bilet almaya davet eden Tonger, “Misafirlerimiz cep telefonlarına gönderilen QR kod ile turnikelerden geçebilecekler. Gişeden bilet almak isteyenler ise ödeme işlemlerini temassız olarak yapabilecek.  Gişelerde hem çalışanlar hem de misafirler için el dezenfektanları bulunduracak” şeklinde konuştu.

 Online bilette yüzde 60 kampanya

“Pazartesi itibarıyla maceraseverlere ‘Hayata, eğlenceye ve adrenaline açık ol’ diyeceğiz açıklamasını yapan Tonger,  31 Temmuz 2020 tarihine kadar sürecek indirim kampanyasının da müjdesini verdi. Açılışa özel kampanya kapsamında online bilet alan misafirlere yüzde 60 oranında indirimden yapılacak.

 Adrenalin dolu eğlence

İsfanbul Tema Park birbirinden özel eğlence üniteleriyle donatılmış, Eyüpsultan’daki 120 bin metrekarelik alan üzerine kurulu bulunuyor. 3 saniyede 110 km hıza ulaşan dünyanın en iyi 4’üncü roller coaster’ı Nefeskesen, 50 metreden adrenalin dolu bir iniş yaşatan Adalet Kulesi,  macera severlerin ilgi odağı Viking, efsanevi King Kong ve 20 milyon dolarlık yatırımla 4 bin metrekarelik bir alana kurulan, İstanbul’un fethini insansı robotlarla anlatan Fatih’in Rüyası, en sevilen üniteleri arasında yer alıyor.

Eğlence ve adrenalini bir arada yaşamak isteyenlerin vazgeçilmez adresi İsfanbul Tema Park, misafirlerine farklı seçeneklerde eğlence imkanının yanı sıra tek biletle tüm ünitelerden gün boyu sınırsızca faydalanma imkanı da sunuyor. İsfanbul Tema Park’ın yıllık kartı Yes Club’a üye olarak yıl boyu sınırsızca eğlenebilme şansı yakalayan eğlence tutkunları, tüm konser ve gösterilerden de ücretsiz olarak yararlanabiliyor. İsfanbul Tema Park’ın kampanyaları ve eğlence avantajları hakkında en güncel bilgiler ise www.isfanbul.com adresinde yer alıyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir