Kalıtsal Saç Dökülmesine Alman Mühendisliği Çözümü!

Dünyanın İlk Kafeinli Şampuanı

İster 20’li yaşların başı ister orta yaşların sonunda olun, kalıtsal saç dökülmesi ve kepek 7’den 70’e birçok erkeğin ortak problemi… İşte bu problemin çözümünün kafeinde gizli olduğunu keşfeden Alpecin saçlarınızın yeni kurtarıcısı olmaya en büyük aday!

Alpecin’i Alman mühendisleri geliştirdi. Double Effect-Kafein İçeren Dökülme ve Kepek Karşıtı Şampuan, kalıtsal saç dökülmesine çözüm sunuyor. Genetik faktörler, beslenme, stres gibi çeşitli nedenlerle ortaya çıkan dökülmelere karşı! Saç derisindeki saç köklerini hızla uyarıyor. Sadece 2 dakika içinde saç derisine nüfuz ederek saç sağlığını destekleyen bir formüle sahiptir. Ayrıca, yumuşatıcı içermeyen formülü sayesinde saça dayanıklılık ve güç kazandırır.

Alpecin Double Effect-Kafein İçeren Dökülme ve Kepek Karşıtı Şampuan, saç derisinin doğal dayanıklılığını güçlendirirken aynı zamanda dökülmeyi engellemeye ve kepeği ortadan kaldırmaya yardımcı olur. Formülündeki kafein etken maddesi, şampuan kullanımı sırasında saç köklerini uyararak saç sağlığını destekler.

Kullanım Şekli

  • Islak saça masaj yaparak uygulayınız.
  • 2 dakika bekletiniz ve bol su ile durulayınız.
  • Göz ile temas ederse bol su ile durulayınız.
  • Günlük kullanıma uygundur.

Sadece 120 saniyelik bir uygulama sonrasında bile Alpecin’in aktif bileşenleri saçta tespit edilebilmektedir. Saçta 24 saat boyunca etkisini sürdürmektedir.

Fiyatı: 389 TL

Satış Noktaları : Guzellikburada, Gratis, Rossmann, Hepsiburada


ETİKETLER


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir