Koyu lekelerde yüzde 52’ye kadar melanin miktarını azaltıyor

Misbahçe’nin yeni ürünü Aydınlatıcı&Leke Karşıtı Konsantre

Ayvalık’ın büyüleyici bahçelerinden yola çıkan doğal cilt bakım ürünleri markası Misbahçe, doğanın gücünü yüksek teknoloji ile birleştiriyor. Markanın en yeni ve inovatif ürünü, Aydınlatıcı & Leke Karşıtı Konsantre… Yüzde 100 bitkisel aktifleri sabit ve aromatik yağlarla bir araya getirerek cilt lekelerini aydınlatıyor, canlı ve sağlıklı bir cilt vadediyor.

Aydınlatıcı & Leke Karşıtı Konsantre, koyu lekelerde yüzde 52’ye kadar melanin miktarını azaltıyor, hiperpigmentasyonu elimine ediyor. Gücünü içeriğindeki yüksek teknoloji ile elde edilen hatmi, meyan kökü ve pirinç kepeği aktiflerinden alan ürün renk tonunu beyazlatıyor, aydınlatıyor ve cildinizin ışığını ortaya çıkarıyor. Formülde aktif içeriklerin yanı sıra lekelere karşı etkisiyle bilinen havuç tohumu, vetiver, bergamot, sandal ağacı ve ıtır, gül gibi lekelere karşı etkili uçucu yağlar bulunuyor.

Özellikle yaz aylarında daha belirgin hale gelen cilt lekelerine ve renk eşitsizliklerine çözüm olacak Misbahçe Aydınlatıcı&Leke Karşıtı Konsantre’yi günlük cilt bakım rutininize dahil ederek değişimi gözlemleyin.

Daha yoğun bir etki için öncesinde Nemlendirici Leke Karşıtı Aktif Yüz Suyu’nu temiz cilde spreyleyerek Aydınlatıcı & Leke Karşıtı Konsantre’nin emilimini ve etkisini artırın.

Aydınlatıcı & Leke Karşıtı Konsantre’nin formülünde yer alan 5 aktif içeriği keşfedin:

Hatmi özü

İçerdiği müsilaj adlı maddeden dolayı susuz ve nemini kaybetmiş ciltleri canlandırarak daha sağlıklı bir cilt görünümünü destekler. Kızarıklık ve gerginliği alarak ipeksi ve pürüzsüz bir bitiş sağlar.

Hibiskus

Çarpıcı güzelliği ve olağanüstü parlak rengiyle göz zevkinizi doyurmasının yanı sıra Hibiskus özünün içerdiği C vitamini sayesinde de vücudun kolajen üretimi desteklenir ve ciltte sıkılaşmaya destek sağlar.

Meyan kökü

Hiperpigmentasyonu azaltarak elektromanyetik dalgalar ve ultrasound metoduyla aktive edilip oksitlenme olmaksızın Aydınlatıcı&Leke Karşıtı Konsantre’ye entegre edilir.

Skualan

Cildin sebumunda doğal olarak bulunan fakat yaşlandıkça üretimi azalan bu madde cildin en alt katmanı olan dermise kadar ulaşarak nemini artırır, cildin daha canlı, dolgun, parlak ve sağlıklı görünmesine yardımcı olur. İpeksi yumuşaklığı ciltte uzun süre korurken donuk ve mat cildi aydınlatır ve parlatır. UV hasarı ve hiperpigmentasyona karşı savaşarak daha eşit tonda bir cilt için bakım yapar.

Pirinç kepeği özü

2000 yılı aşkın bir süredir Asya’da cilt bakımında tercih edilen en favori içeriklerden olan pirinç kepeği özü, güçlü bir antioksidan. Bu özelliğiyle cildi serbest radikallerin zararlı etkilerinden korunmasına katkıda bulunur. Cilt yüzeyi ve alt katmanlarını koruyarak cildin deforme olmasını engellemeye yardımcı olur.

 
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir