Kusursuz ciltler için The Body Shop’tan Avocado serisi

Yüzde 100 geri dönüştürülebilir

The Body Shop, kusursuz bir cilde kavuşmanız için bir Avocado serisi öneriyor. Serinin yıldız ürünü Avocado Body Butter ile birlikte; tamamlayıcı El Balsamı, Duş Kremi ve Vücut Losyonu raflardaki yerini aldı. The Body Shop’un Avocado serisi ile beslenen cildinizi, daha önce hiç olmadığı kadar seveceksiniz.

Avokado, cildi nemlendirerek tenin pamuksu bir yumuşaklığa sahip olmasına; kaybedilen yağ oranını geri kazandırmaya yardımcı olur.

Kendini sevmek, kendine bakmaktan başlar

Serinin yıldız ürünü Avocado Body Butter ile birlikte, kurumuş elleri besleyen Avocado El Balsamı, cildi nazikçe temizlerken neme doyuran Avocado Duş Kremi ve ipeksi dokusuyla cilde yumuşaklık ve pürüzsüzlük hissi veren Vücut Losyonu, raflardaki yerini aldı. The Body Shop’un Avocado serisi ile beslenen cildinizi, daha önce hiç olmadığı kadar seveceksiniz.

Yüzde 95 doğal kökenli içerik

Kuru ciltler için mükemmel bir vücut nemlendiricisi olan Body Butter; 96 saat nem ile cildi besler ve korur. Yüzde 95 oranında doğal kökenli içeriklerden üretilen ürün, aynı zamanda Vegan Society tescillidir. Nem, koku ve dokusuyla, kuru ciltlere daha yumuşak, pürüzsüz ve besleyici bir his verirken, tende doğal görünümlü bir ışıltı sağlar.

Yerel Adil Ticaret programı ile shea yağı ve Brezilya fındığı yağından üretilen seri, Hindistan’daki atık toplayıcıları tarafından toplanan yüzde 100 geri dönüştürülmüş plastik ve alüminyum kapaktan üretilmiştir. Kavanozundan kapağına kadar tamamen geri dönüştürülebilir olması özelliğiyle, The Body Shop’un şimdiye kadarki en sürdürülebilir ürünlerinden biridir.

  • HAND BALM 30 ml fiyatı: 79.9 TL
  • BODY LOTION 200 ml fiyatı: 139.9 TL
  • SHOWER CREAM  250 ml fiyatı: 59.9 TL
  • BODY BUTTER 200 ml fiyatı: 189.9 TLBir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir