Le Désiré Hemp Collection cilt sorunlarına çözümler sunuyor

Cildinizin gençlik enerjisi Le Désiré ile ortaya çıkıyor

Cildiniz siz uyurken gece boyunca dinlenir. Bu sırada gece kremi ve göz serumu kullanarak cildinizin gençlik enerjisini yeniden ortaya çıkarabilirsiniz.

Le Désiré Hemp Collection serisinde yer alan  gece kremi ve göz serumu cilt sorunlarına çözümler sunarken, ışıltısını yeniden kazanmasına yardımcı oluyor.

Le Désiré Night Cream

Gece boyunca dinlenen, taze bir cilt oluşumuna imkan verir. Yaşlanma ve kırışık karşıtı olarak gece boyunca cildinizi nemlendirir ve onarır. Cildi sıkılaştırarak yüz hatlarının daha genç bir görünüme kavuşmasını sağlar. Sarkmalara karşı da cildi destekler, cildin esneklik kazanmasına yardımcı olur.

Cildin kenevir tohumu yağını emmesini hızlandıran Sugar Cane Squalane  ve GEM Retinol adlı bileşen içerikleriyle, yeni kırışıkların oluşmasını da engeller. destek olur. Le Désiré cilt bakım ürünlerinin içeriğinde yer alan GEM Retinol bileşeninin iki kat daha fazla oranda kullanılmasından dolayı ciltte daha kuvvetli bir yenileme etkisi gösteriyor. GEM Retinol, vücuttaki A vitamini eksikliğini gidermede takviye olarak kullanılmaktadır. 

Kolajen ve elastin proteinlerini güçlendiren bu vitamin cildin genç görünümünü koruması adına da etkili. Yurt dışında yapılan klinik test sonuçlarında GEM Retinol’ünün cildi gençleştirdiği, ince çizgi ve kırışıklıkları son derece azalttığı görülmüştür.

Le Désiré Eye Serum

İçeriğindeki yosun özleri, göz çevresi ve göz altı torbalarını en aza indiriyor. Eye Care Marine Complex ve Stem Cell Technology kullanılarak tasarlandı. İnce çizgileri, kırışıklıkları, kaz ayaklarını ve koyu halkaları yok etmeye yardımcı oluyor. Anti enflamatur etkisi ile genç bir görünüm ve parlaklık için çalışır. 

ledesirecosmetics.com sayfasından, Le Désiré Hemp ürünleri hakkında tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

Le Désiré Night Cream: 2000 TL

Le Désiré Eye Serum: 2500 TL
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir