Leopar deseni Dior Mitzah koleksiyonunu süslüyor

Dior ruhunun özünü damıtıyor

Anya Taylor-Joy ve Mitzah Bricard… İki farklı çağın iki farklı ilham perisi. Fark etmemek mümkün olmayan aynı karizma ve aynı kendine has şıklık. Bu Mitzah koleksiyonunun ve leopar desenli Dior dişiliğinin yüzü Anya Taylor-Joy’dan başka kim olabilirdi? Fotoğrafçı Dan Jackson’ın objektifine takılan güzelliği, canlı ve oyuncu kişiliğini, Mitzah koleksiyonunda kuralları koyan Dior’un ruhunda gözler önüne seriyor.

Mitzah Bricard, Christian Dior’un ilham perisiydi. Her haliyle ilginç ve şık olabilendi, leopar desenini giymeye ilk cesaret edendi. Moda evinin ikonu haline gelen bu leopar deseni, La Collection Privée Christian Dior’un makyaj ürünlerinden ve kokularından oluşan Mitzah koleksiyonunda buluştu.

Sınırlı sayıda üretilen Mitzah koleksiyonuyla, Peter Philips mat veya saten görünümlü yeni ve canlı 10 renkten oluşan cömert bir palet sunarak kadınların yaratıcı hassasiyetini onurlandırıyor. Renkler doğal gül ağacından parlak pembelere, koyu fuşyadan iddialı kiremit rengine ve neredeyse sarımsı kahverengiye uzanan ve yaratıcılığın dizginlerini serbest bırakan bir kreşendo.

Dudaklarda kedi izi

Günümüz ilham perilerinin zirvedeki imzası, Rouge Dior ile boyanmış dudakları. Markanın yıldız dudak boyasını ikonik şerit üzerindeki Dior kabartması süslüyor. Diorshow 10 Couleurs Mitzah Edition paletine atıfta bulunulan özel renkler Dior’un özünü yakalıyor…

  • Şehvetli bej Nude Touch
  • Işıltılı şampanya Beige Taffeta
  • Okşayan pembe Rose Feline
  • Tensel boz kahverengi-bej Nude Fauve
  • Açık mercan Silky Coral
  • Karşı konulmaz şakayık pembesi Pink Leopard
  • Koyu gül ağacı Icone; canlı pembe Pink Paw
  • Zarif bordo Soft Burgundy
  • Koyu mor Leopardess
  • Son olarak kadife kırmızısı kült 999 Velvet

Tepeden tırnağa şık

Christian Dior markalı bu leopar desenli kutuya karşı koymak mümkün mü? Bu Mitzah koleksiyonunun yıldız ürünü Dior Forever Perfect Cushion ve Dior Forever Skin Glow Cushion fondöten… Hafif ve nemlendiren formülleri, Mitzah’ın zarafetini anımsatıyor. Aydınlık mat ve parıltılı görünümlerle cilt dokusu görünür şekilde düzeliyor. 24 saat kusursuz görünüme kavuşuyor. Ürünlerin doldurulabilir olması sayesinde Mitzah kutusunu ömür boyu saklayabilirsiniz.

Güçlü kokular

Bu sezon, La Collection Privée Christian Dior’un ikonik kokuları Mitzah koleksiyonunu sofistikasyona taşıyor. Oud Ispahan narin gülü güçlü Öd ağacıyla karşı karşıya getiren amberli ruhuyla vahşi bir hayvanın çekiciliğine sahip. Ambre Nuit karşıt uçlarda gezen hayvansı notaları ve şehvetli Isparta Gülünü çarpıştırıyor. Markanın ikonik kokularından biri olan Gris Dior ise esrarengiz çiçek imzası ile ayrışıyor ve kendine has bir stil ortaya koyuyor. Tıpkı cüretkar motifli koleksiyonda olduğu gibi, kokuları iddialı üç parfüm.

Bu kokulara özel olarak üretilen yeniden doldurulabilir Seyahat Şişesi yine Christian Dior şeridi ve leopar baskısı ile bezendi. Yanınızda taşımaya elverişli, samimi ve üstün bir tasarım olan bu nesne tam ilham perilerine göre.

Mitzah leopar deseni, La Collection Privée’nin hediye kutularında da yerini buldu. Belirli mağazalarda ve dior.com web sitesinde bulunabilen kesinlikle tasarım bir hediye.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir