Levi’s® Yeni Koleksiyonları ile Klasik Görünümleri İleriye Taşıyor

2024 Sonbahar/Kış Kadın ve Erkek Koleksiyonları

Levi’s® 2024 Sonbahar/Kış koleksiyonu, doğal kumaşlar üzerinde farklı stilleri zarif bir şekilde harmanlıyor. Bohem havası, toprak tonları, Western  detayları, iş giysisi dokunuşları ve kolej şıklığını miras niteliğindeki parçalar, klasik görünümleri ileriye taşıyor.

Tarzlar arasındaki zıtlıklar tatmin edici farklılıklar ortaya çıkarıyor… Koleksiyon 90’lar referansını biraz 70’ler etkisiyle birleştiriyor. İş giysisi detaylarını, bol kıyafetleri temiz görünümlerle ve kolej estetiğini Western dokunuşlarıyla öne çıkarıyor. İndigo, siyah ve yumuşak nötr renklere vurgu yapıyor.

Levi’s® Authentic giysi boyama yönteminden doğal karışımlara ve yumuşak yıkamalara kadar her detayı düşünüyor. Her parça dayanıklılığı sağlamak için kaliteyi garanti ediyor.

Bol kesim rahat ve şık parçalar

Koleksiyon ayrıca bol denim fitlerine yönelik yeniden canlanan ilgiyi de temel alıyor. Erkekler için yeni 555™ Relaxed Straight ve kadınlar için XL Straight, rahat, şık ve bol. Geniş bir alt, üst ve aksesuar yelpazesiyle klasik silüetler ve tasarım inovasyonu konusundaki uzun tarihini kullanarak giysileri ileri taşıyor.

Kadın koleksiyonunda neler var?

Kadın koleksiyonu, kadınsı detaylarla rahat ve bohem bir hava oluşturuyor. Folk-dantel detaylarından kroşe dikişlere ve yumuşak fırfırlara kadar, köklü bir feminenlik var. Batı, iş giysisi ve kolej dokunuşları ile koleksiyon hem modern hem de bugünün klasik kadın görünümlerini sunmakta! Alt giyim için ken yeni hafif kumaşlardan üretilmiş geniş bir denim şort ve pantolon yelpazesi bulunuyor.

High Baggy Short, Western estetiğiyle süslenmiş ve bohem özünü iş giysisi detaylarıyla dikkat çekiyor. Yeni XL Straight, klasik 501® denim fitinin genişletilmiş kesimiyle rahat kolej ruhunu somutlaştırıyor. Ribcage Bermuda Short, bohem havasının yanında Amerikan dokunuşu ve usta terziliğiyle dikkat çekiyor.

Rahat ve bohem hava, Cici tank ve elbise gibi çeşitli üstlerde kadınsı detaylarla ifade ediliyor. Boxy Tank, yumuşak ve doğal kumaşlarla temel bir tişörtü yeniden yorumluyor. Western Jumpsuit, denim önderliğini ileri taşımaya devam ediyor.

Aksesuarlar bohem ve kadınsı!

Koleksiyonu, işlevsel ve çok yönlü aksesuar serisi tamamlıyor. Two Horse Tote All mükemmel bir plaj çantası… Valerie Belt, koleksiyonun yaşamış kolej görünümünü Western dokunuşuyla yakalıyor. Levi Strauss & Co. Global Kadın Tasarımı Başkan Yardımcısı Jill Guenza;  “Kampüs miras parçalarından akıcı denim üzerindeki sessiz Western stiline kadar, klasik silüetler üzerine inşa etmek ve onları modern ve bugünün dünyasına ait etmek istedik. Ayrıca, kadın koleksiyonunun genelinde bulunan toprak tonlu ve bohem havasını vurgulayarak, kadınsı gücü ve köklü bir zarafeti ifade ediyoruz” diyor.

‘90’lara bolca gönderme yapan erkek koleksiyonu

İndigo, siyah ve gri tonlarıyla Western, kolej ve işlevsel estetik ipuçlarına odaklanılıyor. Klasik üstlerde yeni kumaşları keşfeden koleksiyon, erkekler için bol denim fitlerinde öncülük etmeye devam ediyor.

XX Chino Authentic Straight ve yeni 555™ Relaxed Straight, 90’ların vintage fitlerine göz kırpan erkek giyim temel parçaları olarak öne çıkıyor. 468 Loose denim şort zahmetsiz stil için mükemmel seçenek… 568™ Loose Straight Cargo başka bir rahat tarzı seçkiye ekliyor.

Koleksiyonun geniş üst yelpazesi, batı ve ‘90’lar kolej tarzına göz kırpıyor. Yeni SS Authentic gömlek kolej tarzında rahat görünümü yakalıyor.

Yeniden yorumlanan Sweater Knit Polo ve Richmond Cardigan, daha bol ve rahat stilleri karışıma ekliyor. Yeni Vintage Batwing Graphic Tee, sade Levi’s® vintage tişört olarak koleksiyonda yerini alıyor. Relaxed Fit Western Shirt, Western’e göz kırpıyor.

Çok yönlü çanta ve şapkalar, Relaxed Dad Heritage Cap ve Backpatch Beanie koleksiyonu tamamlıyor. Levi Strauss & Co. Global Erkek Tasarımı Başkan Yardımcısı Janine Chilton-Faust; “Yenilenen klasiklerde ve arşivlerden gelen yeni fitlerde, erkekler için ek rahat ve bol seçenekler var. Koleksiyon, vintage kolej havası, Western detayları ve 90’lar referansları ile en sevilen parçalarımızdan bazılarını gözler önüne seriyor.”
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir