L’Occitane ile göz çevresini gençlik ayarlarına döndürme vakti!

Konu göz çevreniz olunca pes etmeyin

Göz çevrenizi tamamen eski haline getirmek, enerjiyle doldurmak ve ışıltı vermek için L’Occitane Reset Eye Serum’a ve 28 güne ihtiyacınız var.

Pandemi günlerine rağmen durmaksızın ritim içinde yaşıyor, çoğu zaman yeterince uyumuyor ve cildin son teslim tarihinin sıcak nefesini ruhumuzda hissediyoruz.

Büyükşehirdeki stres ve yaşam koşulları cildimizin değerli günlerini, saatlerini ve gençlik dakikalarını elimizden alıyor. Ama pes etmeyeceğiz, değil mi?

En nitelikli yardımı L’Occitane’ın geçen sene sunduğu Reset Serumu ile almıştık. Şimdi siz uyurken aktif olarak çalışan Reset Eye Serum’u 28 gün boyunca her gece kullanarak göz çevremizi koruma altına alıyoruz.

Immortelle Overnight Reset Oil in Serum nasıl yorgun, donuk ve cansız ciltler için sıfırlama düğmesine basıyorsa Reset Eye Serum’da göz çevresini gençlik ayarlarına geri döndürüyor.

1600 yağ baloncuğu aynı şişede

İnce çizgileri ve kırışıklıkları düzeltirken göz şişkinliğini ve koyu halkaları azaltmak için ‘yarı saydam bir serumda’ süspanse edilmiş ‘en sevilen ölümsüz uçucu yağdan 1.600 altın baloncuklu’ bu özel göz serumu üç farklı bileşen içerir.

Acmella Oleracea Extract: Topikal olarak uygulandığında botoksun alternatifi olarak bilinen bir bitki özüdür. Cilt altındaki kas gerginliğini gevşetir ve dinlenmiş görünen cilt için ince çizgi ve kırışıklıkların görünümünü kolaylaştırır.

Mercanköşk Özü: Güçlü ve aktif bu bileşen, epigenetik temelinde çalışır. Doğal yaşlanma ve UV, kirlilik ve stres gibi dış saldırganlar nedeniyle uykuda olan gen ekspresyon fonksiyonlarını yeniden başlatma yeteneğine sahiptir.

Immortelle Essential Oil: L’Occitane’ın ikonik ve güçlü antioksidan olan Immortelle bitki özleri, kolajen üretimini artırma ve ciltte mikro sirkülasyon oranını ikiye katlama gücüne sahiptir. Hücre yenilenmesine ve cilt sıkılığına yardımcı olur.

Fiyatı: 550 TL (15 ml)
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir