Maison Francis Kurkdjian tazelik hissine yeni bir boyut kazandırıyor

Tüm kokular unisex!

Maison Francis Kurkdjian, ‘sağlıklı bir zihinde sağlıklı bir vücut’ anlamına gelen ‘mens sana in corpore sano’ sözünden ilham alarak; 19. yüzyılın ‘Eau de Cologne’ geleneğiyle yeniden bağlantı kuruyor. Vücudunuz için iyi olan şeyin zihninize de iyi geleceği mottosu ile Cologne Forte Koleksiyonu’nu yaratıyor.

Aqua Universalis ile ‘Eau de Cologne’ ruhunu kendi tarzında yeniden yorumlayarak daha rafine hale getiren Maison Francis Kurdjian, geleneği iki ek koku ile, Aqua Vitae ve Aqua Celestia ile zenginleştiriyor. Hem erkekler hem de kadınlar için olan orijinal Eau de Cologne geleneğini sürdürülerek tüm kokuları unisex tasarlıyor.

Maison Francis Kurkdjian “Yaşam için su neyse parfüm için freshlik odur, temeldir” diyor ve yeni koleksiyonunda başrole freshliği koyuyor. Bu freshlik, geleneksel esintiyi bozmadan içerik ve kombinasyonların farklılaştırıldığı geleneksel Eau de Cologne’nin temel bileşeni olan bergamot tarafından sağlanıyor.

Koleksiyondaki kokuların odak noktası, ışığın yarattığı benzersiz duyguları, tazelik hissi ile birleştirmektir.

  • Universalis Cologne Forte, kusursuz beyazlığı ile temiz havada saf bir nefesi andırıyor.
  • Vitae Cologne Forte, zirvedeki güneşin muhteşem ışıltısını simgeliyor.
  • Celestia Cologne forte ise, deniz ve gökyüzünün mavi tonlarınının kucaklaşması niteliğinde.

Maison Francis Kurdjian, her bir şişeye aklındaki ışığa göre; aşağıdan yukarıya ince bir tonlama ile renk veriyor. Yalnızca Aqua Universalis değişmeden kalıyor, saf beyazı, şeffaflığı ve tazeliği sembolize ediyor. Aqua Vitae, güneş sarısı renginde ve Aqua Celestia yarı saydam mavi bir tonda. Kapaklar ise, hafiflik hissi uyandırmak ve ışığın içeri sızmasına izin vermek için şeffaf tasarlanıyor.

Aqua Universalis Cologne Forte

Bergamot ve beyaz miskin tatlılığı; portakal ve bezelye çiçeği gibi beyaz çiçeklerin eşsiz kokusuyla iç içe geçiyor. Aqua Universalis Cologne Forte, beyazlığın, ışıltının ve taze bir nefesin verdiği rahatlığı yaşatıyor.

Aqua Vitae Cologne Forte

İtalya’dan gelen mandalina, bergamota tazelik verirken; berrak bir narenciye ve sıcak bir çiçek kokusuna yol açıyor. Aqua Vitae Cologne Forte, Hindistan’dan gelen sandal ağacı ile güçlendirilmiş yoğun misklerle duyuları harekete geçiriyor.

Aqua Celestia Cologne Forte

Bergamot, frenk üzümü, mimoza ve yasemin notaları, meyveli misk akorunun yumuşaklığı ile birleşiyor. Aqua Celestia Cologne Forte; parlak ve kristal berraklığında bir aura yaratarak sizi ufka doğru bir yolculuğa çıkarıyor.

Fiyat: 1.920 TL

Satış Noktaları: Beymen Zorlu, Beymen İstinyepark, Beymen Panora, Beymen Nişantaşı, Beymen Suadiye, Beymen Antalya Rixos, La Deesse, Beymen Armada, Beymen Hilltown, Beymen Gaziantep, Beymen Kavaklıdere, Beymen.com, Ladesse.com
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir