Maksimum koruma ve doğal bronzluk mümkün mü?

Watsons güneş koruyucu ürünleri ile cildiniz koruma altında 

Watsons, bu yaz güneşin zararlı etkilerinden korunmak ve bronzlaşmak isteyenlere pek çok seçenek sunuyor.

Watsons50GKF Yüz Bölgesi için Güneş Kremi, cilt üzerindeki zararları etkileriyle bilinen UV ışınlarına karşı geliştirildi. Özel formülü sayesinde cilde zarar veren serbest radikallerin etkisini azaltıyor.

Watsons50GKF Seyahat Boy Güneş Kremi, kompakt yapısı ile cildinizi güneşin zararlı etkilerine karşı koruyor ve seyahat boyu ile her yere kolaylıkla taşınabiliyor. Özel olarak geliştirilen formülüyle de cilde yoğun nem sağlıyor.

Watsons 50GKF+ Güneş Losyonu Sprey çeşitleri, çocukların hassas ciltlerine özel geliştirilen özel formülü sayesinde güneşin zararlı ışınlarına karşı koruma sağlıyor. Sprey başlıkları sayesinde cilde kolaylıkla uygulanabiliyor.

Watsons 50GFK püskürtmeli başlıklı güneş losyonu, püskürtmeli triggerli başlığa sahip alternatifi ile de plajda yerinde duramayan minikler için pratik bir kullanım imkanı sunuyor. Püskürtmeli başlığı sayesinde ürün daha geniş bir alana yayılarak cilde hızlıca uygulanabiliyor.

Watsons 30GKF Güneş Losyonu Sprey ve Watsons 50GKF Güneş Losyonu Sprey, hafif ve pratik yapısı sayesinde cildin her noktasına eşit bir şekilde dağılıyor.

Watsons Aloe Vera özlü After Sun Jel, yoğun bir güneşlenme sonrasında cildi yatıştırmak ve nemlendirmek için sunuluyor. Aloe Vera ile zenginlendirilmiş formülüyle, gerilen cildi yatıştırmaya yardımcı olan jel, uygulama sonrasında ciltte tatlı bir ferahlık hissi yaratıyor.

Bronz tenin etkileri uzun sürsün!

Havuç, Hindistan Cevizi ve Kakao olmak üzere üç farklı alternatifi bulunan Watsons Bronzlaştırıcı Yağ çeşitleri, tüm cilt tipleri için uygun. Özel içerikleri sayesinde cildi hem nemlendiren hem de güneşin etkisini göz alıcı bir bronzluğa dönüştüren yağlar egzotik kokuları ile de büyülüyor.

Watsons Bronzlaştırıcı Havuç Yağı 150 ml: 29.95 TL

Watsons Bronzlaştırıcı Hindistan Cevizi Yağı 150 ml: 29.95 TL

Watsons Bronzlaştırıcı Kakao Yağı 150 ml: 29.95 TL

Watsons50GKF Yüz Bölgesi İçin Krem 50 ml: 39.95 TL 

Watsons50GKF Seyahat Boy Krem 50 ml: 34.95 TL

Watsons 50GKF+ Güneş Losyonu Sprey Kids 200 ml: 59.95 TL 

Watsons 50GKF+ Güneş Losyonu Sprey Kids 200 ml: 69.95 TL 

Watsons 30GKF Losyon Sprey 200 ml: 49.95 TL 

Watsons 50GKF Losyon 200 ml: 59.95 TL 

Watsons Aloe Vera özlü After Sun Jel 150 ml: 34.95 TL 

*Belirtilen fiyat Haziran güncel fiyatı olup, piyasa koşullarına göre değişiklik gösterebilir.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir