Moisture Surge 72-Saat Nem Koruma Teknolojili Nemlendirici

72 saat boyunca nemlendirme

Clinique Moisture Surge 72-Saat Nem Koruma Teknolojili Nemlendirici ile tanışın. 72 saat boyunca kalıcı, emilimi hızlı, cildiniz için yeni bir nem dalgası. İnce çizgilerin görünümünü azaltmakla kalmaz, cildin nem bariyerini güçlendirir ve sağlıklı bir görünüm sağlar.

Ani nem dalgası: Ürün, içeriğindeki hyalüronik asit ile cildin nem oranını yüzde 152’e kadar artırarak taze, canlı ve ışıltılı görünmesini sağlar.

Nem mührü: İçeriğindeki nem tutucu süper matriks ve hyalüronik asit, cildin yüzeyinde ince bir ağ oluşturarak cildin nemini kaybetmesini önleyerek cildin öncekine oranla iki kat daha canlı gözükmesine yardımcı olur.

Cildin iç su kaynağını etkinleştirin: İçerisindeki aktif aloe vera suyu ve kafein cildin kendi iç su kaynağını oluşturmasına yardımcı olur ve cildin derinliklerindeki suyu yüzeye çekip dağıtarak epidermisin her katmanını neme doyurur.

Cilt Trans Epidermal Elektrik Potansiyeli (TEEP), epidermisin üstünden alta doğru hareket eden hayati bir iyonik pompadır. Zamanla bu pompa hasar görerek cildin kendisini düzenli olarak nemlendirme yeteneğini kaybetmesine ve dolayısıyla susuz kalmasına neden olur.

Ürün, cildin su pompasını uyarmak için aktif aloe suyu ve kafein kullanarak cildin kendini düzenli olarak nemlendirmesi için iç su kaynağını oluşturmaya yardımcı olur. Bu pompa aracılığıyla su cildin derin katmanlarından çekilir, her katmanı doyurarak suyun cilt altındaki dönüşümü sağlanır.

Nasıl kullanılır?

Temiz yüze günde iki defa uygulayın. Sabahları, ardından güneş kremi uygulayarak devam edin.

Diğer kullanım alanları

  • Nemlendirici olarak cildinize parmak uçları ile uygulayın.
  • Makyaj altı veya üzerine makyaj bazı ya da gün içerisinde tazeleyici nemlendirici olarak kullanılabilir.
  • 5 dakikalık nem maskesi olarak kullanmak için, yeterli miktarda ürünü uygulayın ve bir mendil ile fazlalığı alın ya da cilt tarafından emilmesini bekleyin.
  • Tırnak çevresindeki ölü deriler, dirsekler ve kuruyan saç uçları gibi kuru bölgelerde kullanılabilir.

30 ml kavanoz fiyatı kısa süreliğine 135 TL yerine, 99 TL!
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir