Mutlak aşkın simgesi: Stronger with You Absolutely

Yeni erkeksi koku, mutlak çekiciliğin ve aşkın simgesi olarak sunuluyor

Emporio Armani; Stronger with You Absolutely ile Stronger with You ailesine ilhamını aşktan alan, güçlü ve baştan çıkarıcı bir koku daha ekliyor. Seriye yeni eklenen kokunun tanıtımı; başrollerinde İngiliz aktör Nicholas Hoult ve İtalyan aktris Alice Pagani’nin yer aldığı kampanya filmi ile yapıldı. Parfüm, taze ve baştan çıkarıcı içeriklerin birleşiminden oluşuyor. Ayrıca koşulsuz sevgi ve birlikteliğin gücüne yeni ve tutkulu bir yön katıyor.

Koku, ikonik Emporio Armani erkek parfümü şişesinde sunuluyor. Parfümü Cécile Matton (MANE) oluşturdu. Davetkâr, şehvetli ve bağımlılık yapan bu füjer kokunun içeriğinde; ışıltılı bir etki için bergamot ile harmanlanan ince bir rom birlikteliği var. Ardından ortaya baharatlı bir koku ortaya çıkaran elemi ve amber yer almaktadır.

Kokunun kalbi, güçlü bir çekicilik yaratmak için aromatik davana, likör ve meyveli notalarını Fransa’nın Diva lavanta kalbi ile birleştiriyor.

Tabanda, gizemli bir kestane ahenginin tatlılığı dumanlı sedir ağacı ile yoğunlaştırılıyor. Üstelik Madagaskar’dan toplanan vanilya özü ve paçuli bu notalarla birleşerek; şehvetli ve bağımlılık yaratan, çağdaş, kehribar rengi iz kazandıran bir karışım yaratıyor.

İçinde sürdürülebilir ve izlenebilir kaynaklardan elde edilen çeşitli bileşenler bulunmaktadır. Ayrıca içindeki vanilya, Armani’nin yerel toplulukları desteklemek için dayanışma kaynak sağlama programının bir parçası olarak Madagaskar’dan gelmektedir. Kokuya çiçeksi ve balzamik bir hava kazandıran rafine lavanta notası ise; Diva lavantada Fransa’da sürdürülebilir bir şekilde elde edilmiştir.

 
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir