Neostrata Correct serisi daha pürüzsüz ve sıkı bir cilt vadediyor

Yenileyici yaşlanma karşıtı bakım yapıyor

Cilt yenileme uzmanı Neostrata, yenileyici Correct serisiyle cilde yaşlanma karşıtı profesyonel bakım yapıyor. Alfa hidroksi asitler, poli hidroksi asitler, neoglukozamin ve retinolün eşsiz kombinasyonuyla formüle edilen ürünler; ince çizgi ve kırışıklıklar, sıkılık ve nem kaybı, cilt eşitsizliği, foto hasar ve yoğun anti-aging problemlerine etkili çözümler sunuyor.

Günlük cilt bakımı rejimini geliştirerek farklı Neostrata ürünleriyle bir arada kullanılabilen yüksek performanslı Correct ürünleri, normal, kuru ve yağlı ciltlerin daha pürüzsüz ve sıkı bir görünüme ulaşmasını sağlıyor.

Antioksidan Koruyucu Serum

Güçlü antioksidan kompleksi içeren Antioksidan Koruyucu Serum; cildin erken yaşlanmaya sebep olan çevresel etkenlere karşı savunmasını güçlendiriyor. Sağlıklı bir cilt için UV ışınlarından kaynaklanan hasarı önlemeye yardımcı olarak; foto yaşlanma görünümünün önüne geçiyor.

%0,3 Saf Retinol İçeren Gece Serumu

Cildin nem matriksini hedefleyen %0,3 Saf Retinol İçeren Gece Serumu; güçlü ve kapsamlı yenileyici bakım yapıyor. Derin kırışıklıkları azaltıyor. Nemlendirici altına kullanılan serum; cildin doğal yenilenme sürecini desteklemek için cildi nazik bir şekilde soyuyor. Böylece renk eşitsizliklerini gideriyor ve cilt dokusunu geliştirirken daha sıkı bir görünüme kavuşturuyor.

Saf Retinol Göz Kremi

Saf Retinol Göz Kremi; hassas göz çevresindeki gözle görülür ince çizgileri azaltıp cildin elastikiyetinin artırıyor. Gözün altında oluşan koyu halkaları hedefleyerek; daha aydınlık, sıkı ve pürüzsüz bir görünüm vadediyor. İçeriğindeki neoglukozamin ile cildi nazikçe soyarak cilt yenilenme sürecini destekliyor ve cilt tonunu eşitliyor.

Pürüzsüzleştirici Glikolik Peeling

İçerdiği profesyonel alümina kristalleri ile cilt yüzeyini anında yenileyen Pürüzsüzleştirici Glikolik Peeling; fiziksel ve kimyasal eksfoliasyon uyguluyor. Cilt yüzeyindeki hücreleri uzaklaştırıyor ve gözenekleri temizliyor. Cildi pürüzsüzleştiriyor, aydınlatıyor ve yaşlanma karşıtı ürünlerin kullanımına hazırlıyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir