Nuxe Huile Prodigieuse® Florale ile bağımlılık yaratan 3 adım

Mı̇s kokulu bı̇r mutluluk anı

Huile Prodigieuse® Florale ile tanışmamızın ardından 2 yıl geçti. Bu yıl NUXE, 2 yeni rüteli olan Prodigieux® Florale Parfüm ve Duş Jeliyle anında ‘Pembenin Mutluluğu’ etkisi vadediyor.  Ve bu kokuya olan bağımlılığımızı yoğunlaştırıyor.

Prodigieux® Florale le parfum

Huile Prodigieuse® Florale’nin bağımlılık yaratacak, eau de parfüm olarak sunulan kokusu; sizi küçük pembe bir iyimserlik bulutunda kaybolmaya davet eden ve endişeleri geride bıraktıran muzip bir esans!

“Bu yeni koku bileşimi için Huile Prodigieuse Florale®’in hassas kokusunu daha da ferahlatıcı tonlarla aşıladım. Greyfurt harmanının turunçgil baş notaları limon ve bergamot ile birleşti. Kokunun kalbi, çiçek açan manolya ve portakal çiçeği buketine dayanıyor: Gerçek bir çiçek havai fişeği. Temelde şehvetli beyaz misk, ciltle tutkulu bir uyum yaratmak için derinlik ve ton katıyor” diyor Irène Farmachidi, Technicoflor’da parfümöz.

Bağımlılık yaratan 3 adım, her günün tadını çıkarmak için 3 canlandırıcı mutluluk anı.

Işıltınızı besleyı̇n

Ciltte göz alıcı bir ışıltı bırakan eşsiz kuru yağ hissiyle yüzde 100 botanik kökenli 7 yağdan oluşan ikonik kokteyl, tek adımda yüz, vücut ve saçı besler, onarır ve güzelleştirir.Ultra serisindeki yaşlanma ve leke karşıtı el bakım kremi daha yumuşak ve sıkı bir cilt sağlarken el üzerindeki yaşlanma lekelerini de gözle görünür oranda azaltıyor.

50 ml Sprey: 125 TL

100 ml Sprey: 190 TL

Prodigieux® Florale Duş jeli

Sabah duşumuz bizi hemen mutlu bir pembe moduna sokuyor ve güne güzel bir şekilde başlatıyor. Formülün botanik kökenli temizleme kalbi (Hindistan Cevizi ve Buğday), cildi nazikçe temizliyor. Aynı zamanda cildi yumuşak ve esnek hissettirmek için tatlı Badem Yağı ve botanik gliseriniyle birleşiyor. Tüp 200 ml: 65 TL

Prodigieux® Florale Parfüm

Manolyayı greyfurt ve misk uyumuyla harmanlayan bileşimin neşeleri notaları duyularımızı canlandırıyor ve enerjimizi yükseltiyor. Pastel pembeden şeker pembesine, şişesindeki dereceli renk yelpazesi, tıpkı heyecanlandığımızdaki yanaklarımızın hali gibi. Sprey 50 ml: 300 TL
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir