Nuxe’ten saçlarımıza ve gezegenimize dost ürünler

Bal tutkunları için 2021’de iki yeni ürün

Hassas Katı Şampuan gezegenimizle dost bir saç bakım ürünü… Vücut Spreyi ise cezbedici kokusuyla yeni sezona hazır olun. Yeni hassas katı şampuan Rêve de Miel hissini mükemmel biçimde yansıtıyor. Sülfat ve silikon içermeyen formülüyle katı temizleme bazı; çekici kokusuyla dikkat çeken, zengin köpüklü bir yapıya dönüşüyor. Provence balı ve değerli ketencik yağının sihirli birleşimi saçlarda ipeksi bir doku bırakıyor, daha kolay durulanma ve tarama deneyimi sağlıyor.

Fransa’da üretilen 2 aktif içerik mercek altında

Organik Ketencik Özü: NUXE, Lot-et-Garonme bölgesinde çiftçiler tarafından organik ekim metotları kullanılarak yetiştirilen ketencik yağını kullanıyor. Nazik ve doğal damıtma tekniği sayesinde saçı yumuşatmak ve korumak için Omega 3 ve 6 bakımından zengin; yüksek kaliteli yüzde 100 botanik yağ elde ediliyor.

Provence Balı: Provence bölgesinden elde edilen lavanta balı, yüzde 100 saf ve doğaldır. Korunan Coğrafi Bölge İşareti’ne (PGI); coğrafi kökenini ve üstün kalitesini belgeleyen kırmızı etikete sahiptir. Aktif moleküller açısından zengin içeriğiyle saçların daha yumuşak bir yapıya bölünmesine yardımcı olur.

Zengin bal kokusunun izinde bir yolculuk

Rêve de Miel Vücut Spreyi’nin bağımlılık yaratan kokusuna kendinizi bırakın. Balla bezenmiş bu yolculuk teninizi nazikçe okşayacak.

  • Hassas Katı Şampuan fiyatı: 80 TL
  • Vücut Spreyi fiyatı: 200 TLBir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir