OGX’ten elektriklenen saçlar için yeni seri: OGX Kukui Yağı Serisi

Hawaii’li kadınlar kukui yağını yüzyıllar önce keşfetti

Rüzgarlı ve yağışlı havalarda elektriklenen saçlar, birçok kadının ortak sıkıntısı. Siz de elektriklenip kabarmayan, neme doymuş, dolgun ve pürüzsüz saçlar istiyorsanız; yeni çıkan OGX Kukui Yağı serisini denemelisiniz. Antik Hawaii kokularından kukui fındığı yağı içeren OGX Kukui Yağı serisinin formülü; saçınızın nemli havaya karşı elektriklenmeden, çok yumuşak ve parlak olmasına yardımcı olur.

Yılın 12 ayı saçları nemli iklime maruz kalan Hawaii kadınları, bu egzotik yağın saçları için faydalarını yüzyıllar önce keşfetti. Hawaii’li kadınların, özellikle güneş ve rüzgârda kuruyan saçlarını nemlendirmek için kullandığı yağı içerdiği A, C ve E vitaminleriyle yıpranan saç tellerini güçlendiriyor. Tamamen doğal ve özel bileşikleriyle kepeğe ve kaşıntıya karşı da etkili… Bu sayede kış aylarında yıpranan kuru saçların yoğun nem içeriği ile elektriklenerek kabarmasını da önlüyor.

Hawaii’ye özgü yağ ile geliştirilen OGX Kukui Yağı, sülfatsız ve egzotik içeriğiyle her mevsim güçlü, parlak, yumuşak ve elektriklenmeyen saçlar için sizinle…

Şampuan fiyatı: 79.90 TL

Bakım Kremi fiyatı: 79.90 TL

Elektriklenme Karşıtı Nemlendirici Bakım Yağı: 69.90 TL

 *Tavsiye raf fiyatlarıdır. Nihai raf fiyatı kararı perakendeciye aittir.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir