Philips, Sevgililer Günü’nde ona ne almanız gerektiğini açıklıyor!

Hem kadın hem de erkeklere

Hayatı kolaylaştıran teknolojileri ile kullanıcılarına kalıcı ve keyifli bakım deneyimi sunan Philips, ‘Sevgililer Günü için ne alsam?’ diye düşünenleri bu telaştan kurtarıyor.

Sağlıklı ve ışıltılı saçlar, kadınlar için güzelliğin ilk adımlarından birini oluşturuyor. Onlara arzu ettikleri saçlara kavuşturmak ise bu kez saç uzmanlarının değil, sevgililerinin elinde…

Yüzde 95’e kadar kırılmaları önleyen Philips Kırık Önleyici Saç Düzleştirici BHS675/00, UniTemp sensörü ve pürüzsüz seramik plakaları bir araya getiren SplitStop teknolojisiyle üretildi. UniTemp sensörü, saçın yüksek ısıya maruz kalmasını önleyerek 20°C’ye kadar daha düşük sıcaklık ayarıyla aynı sonuçları elde etmeye olanak tanıyor. 

Pürüzsüz kayma özelliğine sahip seramik tabakalar, saç kırılmalarını engellemek için sürtünmeyi en aza indiriyor. Keratinle saçın güçlü ve sağlıklı bir görünüme kavuşmasını sağlıyor.

İyonik bakım özelliği bulunan ürün, soğuk tutan özel ucu sayesinde bukle, dalga ve kabarık modeller yapıyor. Dijital ekran ve her saç tipine uygun 11 sıcaklık ayarına sahip. 230°C’ye kadar 30 saniye gibi kısa bir sürede ısınarak kullanıma hazır hale geliyor. 

Tıraş için gerekli olan her şey 

Kendiliğinden bilenen ve paslanmaz çelikten üretilen Erkek Bakım Seti MG7720, uçları yuvarlatılmış bıçakları ve taraklarıyla hassas bir bakım sunuyor. Sakal düzelticinin çelik bıçakları birbirine hafifçe sürterek çalıştıkça daha keskin hale geliyor, böylece bıçaklar beş yıl kullanımın ardından bile ilk günkü gibi bir performans sağlıyor.

 Pürüzsüz bir dokunuş için yanak ve çenedeki küçük tüyleri bile almanıza olanak tanıyan traş başlığı, hassas düzelticisi ile tarzını sakalıyla ortaya koymak isteyen erkeklere ince detaylar ve kıvrımlar oluşturmada yardımcı oluyor.  

Hassas tarak kusursuz görünüm için kaş ve favorileri nazik bir şekilde taramayı sağlarken, 9, 12 ve 16 milimetrelik üç farklı tarak başlığı bulunan saç tarağı farklı saç stilleri oluşturmaya da olanak sağlıyor. 

Burun ve kulak tüyleri için geliştirilen özel düzelticiye ek olarak düzeltme sırasında üstün konfor ve kontrol için yüksek kaliteli kauçuk tutma gövdesi sayesinde duşta da rahatça kullanım imkanı sunuyor.

Philips BHS675 Saç Düzleştirici: 439.99 TL + KDV

Philips MG7720 Tıraş Makinesi: 469.99 TL + KDV
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir