Rouge Hermès Limited Sonbahar-Kış 2020 Koleksiyonu

Üç dudak boyası rengi pembe temalı varyasyonlar sunuyor

Hermès, sınırlı sayıda ürettiği ikinci Rouge Hermès koleksiyonunu sunar: Bir ışık ve renk paletinde cilalanmış üç güzellik nesnesiyle mevsime özgü bir kür.

Bu koleksiyon sonbaharın kışla mükemmel harmanı; mürekkep karası gecelerin ve şafak ışıklarının çağrışımı, arkadan aydınlatmalı açık gökyüzü görünümü, dış dünyanın kuru soğuğu ve iç mekanın rahatlık veren sıcaklığı…

Aydınlık ve karanlık renkler zanaatkarların ince işini yansıtıyor: Charles Sheeler’in sessiz perspektifleri, John Register ve Arduino Cantàfora natürmortlarının ve ev manzaralarının sakin güzelliği, Jean Hélion’un soyut kompozisyonları.

ROSE OMBRÉ, saten: Gül ağacı ve cilalı palisander, mütevazı ve hafif yumuşak yarı tonlarda gizlenmiş bir haz.

ROSE POMMETTE, saten: Işıklı, neşeli, canlı bir pembe; parlak güneş ışığının vurduğu bir yaban gülü gibi.

ROSE NUIT, mat: Kadifemsi bir pembe, derin, yumuşak ve sessiz; yıldızlı gökyüzünün altındaki incelikli mavi tonları misali.

Bu üç renk ruhu, duygunun hassaslığını, sakin bir dış kabuğun altında atan kalbi uyandırıyor. Canlı, gizli ve sarmalayan bir tensellikle dolup taşan üç renk Yves Klein’in yumuşak ama canlı güllerini anımsatıyor. Gizemli bir imza, süptil ve sofistike.

Bu sonbahar-kış 2020 koleksiyonunun tek mevsim öğesi, renk seçimi. Dudak boyası tüplerinin yapımında kullanılan nitelikli materyal sayesinde bu nesneler sürdürülebilir, yeniden doldurulabilir bir hal alıyor. Sınırlı üretim renkler, zahmetsiz bir hareketle yerini farklı renklere bırakabiliyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir