Saf altın parçacıklarıyla zamana meydan okuyabilirsiniz!

Yüze ve göz çevresine altın bakımı

Sinoz 2’li Altın Serum Seti ile yüzünüzün ve göz çevrenizin ihtiyacı olan bakımı sağlıyor. Kolajen, hyalüronik asit ve altından ürünler; yüz ve göz çevrelerinde fark edilir değişime yol açıyor.

Sinoz 24K Altın Yüz Bakım Serumu

Gerçek altın parçacıkları antioksidan etkisiyle cilde bakım yaparken aynı zamanda ışıltılı bir görünüm verir. Sinoz Gold Serum, kaz ayakları olarak bilinen göz çevresindeki kırışıklıkların; ağız çevresi, alın ve kaş ortası ince çizgilerin oluşumunu engellemeye yardımcı olmaktadır.

Hyalüronik Asit: Kendi ağırlığının bin katı kadar su tutma özelliğine sahip olduğu için ciltte nemin depolanmasını sağlamaktadır.

Kolajen: Cilde koruma ve pürüzsüzlük sunmaktadır. Olgun, kuru ve susuz kalmış ciltler için uygundur. Cildi sıkı ve canlı tutan bir proteindir.

Saf Altın Parçacıkları: Cilt esnekliğini artıran ve nem dengesini koruyan özelliğe sahiptir. Cildin ışıldamasına ve canlı bir görünüme kavuşmasına destek vermektedir.

Fiyatı: 139 TL

Sinoz 24K Altın Göz Çevresi Bakım Serumu

Göz çevresi lekelenmelerini, gözaltı ton farklılıklarını ve göz çevresinde yer alan elastikiyet kaybını minimize etmeyi amaçlar. Düzenli kullanımda beslenmiş, neme doymuş bir göz çevresi sağlar.

İsviçre Elması Kök Hücresi: Ciltteki hücrelerin ömrünü uzatırken, temel hücrelerin yaşlanmasını geciktirir. Cilt bariyerinin canlığını artırır ve kronolojik yaşlanma ile savaşır.

Hyalüronik Asit: Kendi ağırlığının bin katı kadar su tutma özelliğine sahip olduğu için ciltte nemin depolanmasını sağlar.

Saf Altın Parçacıkları: Cilt esnekliğini artıran ve nem dengesini koruyan özelliğe sahiptir. Cildin ışıldamasına ve canlı bir görünüme kavuşmasına destek vermektedir.

Fiyatı: 119 TL
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir