Schwarzkopf Professional Essential Looks 2021’i saçlarda renk yılı ilan etti

İlkbahar ve yaz sezonu renkli geçecek!

Schwarzkopf Professional’ın Essential Looks ekibi, 2021’i renk yılı olarak tanımlayan yeni saç koleksiyonunu yarattı. Royal Glory adlı bu sezonki koleksiyonda; Magical Whimsy, Back to Classics ve Artful Feeling şeklinde 3 yeni saç trendi var.

Essential Looks’un, IGORA ROYAL markası ile birlikte hazırladığı yeni saç trendleri; ilkbahar ve yaz sezonunun çok daha renkli geçeceğini müjdeliyor.

Trend 1-Magical Whimsy

Beklenmedik kontrastlar, olağanüstü boyutlar ve çarpıcı siluetlerden oluşuyor. Bu trend; modern bir ruh, havalı sarışın tonlar, kısa, keskin ve heyecanlı kesimlerle vintage şekilleri öne çıkartıyor. Anı yaşayan, her zaman ileriye bakan ve asla geriye dönmeyenlerin dünyasına kusursuzluk, güç ve enerji katıyor. Gümüş, leylak ve soluk sarı tonları, pastel leylakların altına yerleşmiş yumuşak şeftali tonları, sandre ve küllü renkler bu trende imzasını atmaktadır.

Trend 2-Back to Classics

Back to Classics trendi; bugün podyumda gördüğümüz, kökü klasisizmden ve sadelik aşkından, duruş ve modernizmden gelen #newfemininity akımının saçlardaki yansıması… Yumuşak, doğal ve zengin çikolatanın ombré tonlarında kesimi olağanüstü bir görünüm yaratıyor. Aynı zamanda trend; parlak ve şık saçlarla sade, zahmetsiz ama bakımlı, taviz vermeyen bir güveni kucaklıyor. Koyu renkler üzerine şık mop-top görünümler; modern bir dokunuş ile trendin çok yönlülüğünü sergiliyor. Sıcak tonlarla muhteşem bir tezat oluşturan soğuk leylak tabakalarına karşı karamel tonlu paneller; ön ve arka tarafta daha zengin ve daha derin çikolata tonları oluşturmaktadır.

Trend 3-Artful Feeling

İlham verici görüntüler ve tekniklere adanan Artful Feeling trendi, hayatı her gün yeniden keşfedenler için geliştirildi. Tıpkı bir sanatçı gibi özgün bir tarzı olan; rüya gibi soyut bir ruh taşıyan trend, tamamen kişiye özel ve kişinin kendini ifade etme tarzına odaklanmaktadır. Saçlarda, kırmızı, altın sarısı ve bej tonlarında yumuşak bir şekilde değişen bukleler ve hacim; trendin karakterini yansıtıyor. Zaman zaman bakırları, pembe kırmızılar ve morlarla harmanlıyor. Ayrıca renk anlatımını vurgulamak için doku hissi veren kıvrımlı bölümlerle heyecan verici stil ortaya koyuyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir