Schwarzkopf Professional Fibre Clinix ile saçta dönüşüm zamanı

Saçın iç ve dış yapısını onarıyor

Schwarzkopf Professional, saçlarda kişiselleştirilebilir sonuçlar için Fibre Clinix’i geliştirdi. Fibre Clinix, ilk kullanımdan itibaren saçlarda dönüşüm vadediyor ve her aşamada kişiselleştirilmiş bakım sunuyor. Triple Bonding Teknolojisi yeni bağlarla saç yapısını içeriden güçlendirerek 10 kata kadar daha fazla güç sağlıyor. C21 Teknolojisi ise yıpranmış saçta bulunan 21’li lipit zincirini onarıyor ve doğal bir parlaklık kazandırıyor. Tribond Şampuan ve Kür düzenli olarak kullanıldığında, iç ve dış saç yapısını 60 güne kadar onarıyor, saç gözeneklerinin tamamen kapatılmasına yardımcı oluyor.

Temizleme: Fiber Clinix Tribond Şampuan, saçı temizliyor ve saç yapısını kişiselleştirilmiş Fiber Clinix Bakımı için hazır hale getiriyor.

Bakım: Fiber Clinix Tribond Kür, ince ve kalın telli saçlar için iki seçenekten oluşuyor. Güçlü formüller, daha fazla esneklik ve güç için saçın iç yapısını yeniden inşa ederken, saçın dış yapısını daha parlak ve kontrol edilebilir hale getiriyor.

Kişiselleştirme: Uygun Fiber Clinix Tribond Kür, saçın ihtiyaçlarına uygun Fiber Clinix Booster ile bir araya gelerek saçın iç ve dış yapısını onarıyor ve saçın ihtiyaçlarını karşılıyor:

  • Renklendirilmiş saçlar için Fibre Clinix Parlaklık Artırıcı Booster
  • Yıpranmış saçlar için Fibre Clinix Güçlendirici Booster
  • Kuru saçlar için Fibre Clinix Nemlendirici Booster
  • İnce telli saçlar için Fibre Clinix Hacimlendirici Booster
  • Kontrolü zor, asi saçlar için Fibre Clinix Yatıştırıcı Booster

Renklendirme servisinden sonra

Güçlü onarım performansı ve tamamen kişiselleştirilebilir seçenekleri sayesinde Fiber Clinix, daha güçlü ve daha canlı saçlar için ideal bir boya sonrası bakım servisi oluşturuyor. Evde de kullanıldığında, Fiber Clinix yüzde 90’a kadar renk koruması sağlıyor ve rengi saça hapsetmeye yardımcı oluyor.

Evde bakım: Uzun süreli sonuçlar için, kişisel saç ihtiyaçlarına göre düzenlenmiş bir rutinle bakım evde zahmetsiz bir şekilde devam ediyor. Her ürün serisi, cilt bakımından ilham alan içeriklerden oluşuyor:

  • Fibre Clinix Parlaklık Serisi-Alfa Hidroksi Asit (Aha) içeren formül, uzun süreli renk sonuçları için rengin canlılığını artırıyor.
  • Fibre Clinix Güçlendirme Serisi-Niasinamid içeren formül, saç tellerini güçlendiriyor ve besliyor.
  • Fibre Clinix Nem Serisi-Squalane kompleksli formül, nem seviyesini dengeliyor ve saçın esnekliğini artırmaya yardımcı oluyor.
  • Fibre Clinix Hacim Serisi-Phytokine içeren formül, saça hafiflik hissi verirken dolgunluk sağlıyor.
  • Fibre Clinix Yatıştırma serisi-Seramik içeren formül, kıvrılma önleyici bir etki için gözle görülür bir şekilde saçı yumuşatıyor ve pürüzsüzleştiriyor.

Fiber Clinix Evde Bakım Serisi şampuan, saç kremi, sprey krem ve booster’dan oluşuyor. Tamamen kişiselleştirilmiş bir bakım için Fiber Clinix Booster, her kullanımda farklı saç ihtiyaçlarını karşılamak için Fibre Clinix Kürlerle birlikte kullanılabiliyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir