Sebamed şampuanları yeni ambalajlarında satışa çıkıyor

Artık daha pratik kullanıma sahip

Sebamed şampuanları; etkili formülleri ve cildin ideal numarasına sahip olan 5.5 pH değeriyle saçın ihtiyacı olan bakımı saç derisine zarar vermeden sunuyor.

Sebamed Saç Dökülmesine Karşı Şampuan; saç köklerindeki kan dolaşımını artırarak saç dökülmesini önlemeye yardımcı oluyor. Kepeğe Karşı Şampuan; saç derisi ve saçı hassas bir şekilde temizleyerek kepeği gideriyor. Her Gün Kullanım Şampuanı ise günlük saç bakımı için ekstra yumuşak temizleme sağlıyor.

Üstelik bütün şampuanlar; yeni büyük boy ambalaj seçenekleri ile tüketicilere kullanımı daha kolay bir seçenek sunuyor. Şampuanlar 1000 ml boyutlarıyla, pompalı yeni şişelerinde kullanıcılarıyla buluşmayı bekliyor.

Sebamed Her Gün Kullanım Şampuanı

Kıvam, durulama, verim ve köpük oluşumu gibi kozmetik özellikleri katılımcıların çoğu tarafından olumlu olarak değerlendirilmiştir. Yıkamaya uygunluğu için katılımcıların yüzde 92’si mükemmel ve iyi olarak değerlenmiştir.

Kepekli saça sahip kişilerle yapılan araştırmada;

  • Sebamed Kepeğe Karşı Şampuan kullanımından 2 hafta sonra kepekte yüzde 50 azalma olduğu görüldü.
  • 3’üncü hafta sonundaysa bu rakam yüzde 73’e yükseldi.
  • 6 aydan uzun süre saç dökülmesi yaşayan kişilerle yapılan araştırma sonucundaysa, Sebamed Saç Dökülmesine Karşı Şampuan kullananların yüzde 93’ünde saç miktarında iyi etki ortaya çıktı.

Sağlıklı saçlar için özel formül

Şampuanlar; her saç tipi için uygun. Renklendirici, alkol, sabun, alkali,  silikon yağı veya halojenli organik bileşikler içermiyor.

Sebamed Her Gün Kullanım Şampuanı, normalden kuruya kadar saçlar için günlük kullanım için öneriliyor. Bitkisel bazlı içeriğiyle saç ve saç derisini kurutmadan; nem dengesini destekliyor. Böylece hacim ve ipeksi parlaklık sağlıyor. Sebamed Kepeğe Karşı Şampuan, yağlı saç ve kepeğe yatkın saç derisi için öneriliyor. Pirokton Olamine içeren bakım formülüyle tahrişe karşı koruyan şampuan, kepeği de kontrol altına alıyor.

Sebamed Saç Dökülmesine Karşı Şampuan ise saç köklerine giden oksijen ve besleyici madde miktarını artırırken saç kaybını azaltıyor. Kaferin ve Ginkgo Biloba içeren formülüyle saçın hacim ve güç kazanmasına da yardımcı oluyor.

 
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir