Shiseido’nun ikonik serumu Ultimune artık daha güçlü!

Artık formülünde anti-aging özellikler var

Shiseido Ultimune Power Infusing Concentrate; anti-aging özelliği eklenerek yenilenen formülü ile sizlerle buluşuyor. Serum; cildin savunmasını güçlendiren ve yaşlı hücrelerin sayısını azaltan ImugenerationRED Teknolojisi’ne sahip. Ciltteki kan dolaşımını iyileştirmeye yardımcı olan ve kolajen üretimini destekleyen yeni LifeBlood Teknolojisi ile yaşlanma belirtilerine karşı çift savunma sağlıyor.

Kökenlerine sadık kalan Ultimune formülü, 8 botanik bileşenden elde edilen güçlü formülü ile cildin stres koşullarında bile kendini savunma yeteneğini artırıyor. Fermente Roselle Özü ile zengin ImugenerationRED teknolojisi; cildin sağlığını etkileyen ve yaşlanmasını hızlandıran dış ve iç faktörlerle savaşmak için savunma sisteminde yer alan Langerhans ve NK hücrelerini hedefliyor.

Shiseido’nun sağlıklı ve canlı bir cildin anahtarı olarak gördüğü; parlaklık, pürüzsüzlük ve esneklik alanlarında da etkili. Klinik testler, Ultimune Power Infusing Concentrate’in yüksek nemlendirme ve yeniden doku kazandırma etkilerini doğruluyor.

İlk günden itibaren cildinizdeki farkı hissedeceğiniz bu serum; yeniden doldurulabilir şişesi ile sürdürülebilirliğe katkıda bulunuyor. Plastik atıkları daha da azaltmak için tasarlanan ambalajı; yeniden kullanılan kapağı ve pompası ile sunulmaktadır.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir