Sıkılaşma ve gençleşme tedavisinde yeni yöntem: Mikro Plus

6-12 seans uygulanuyor

Nişantaşı Love Beauty Center Kurucusu Uzman Estetisyen Kaan Şahin, Mikro Plus hakkında merak edilenleri anlattı…

Yaş ilerledikçe derinin altındaki yağ dokusu azalıyor, yer çekimi nedeniyle gevşek dokuda sarkmalar oluşuyor. Ayrıca derinin orta tabakası olan dermisteki kolajen ve elastin lif miktarının azalması; ciltteki gerginlik ve elastikiyeti azaltıyor. Yaşlanma sürecinde sarkmalar yüz bölgesiyle sınırlı kalmıyor. Kol, göğüs, karın, bacak, sırt ve iç bacak bölgesinde de görülebiliyor.

Mikro Plus tbu sorunlar için geliştirilen, galvanik akımın kullanıldığı özel bir elektro terapi cihazı. Lokal kilo problemlerinin yöntemlerinden olan Mikro Plus, vücudun ideal formuna kavuşmasında oldukça etkili. Bölgesel sıkılaşma, ameliyatsız yüz gençleştirme ve selülit tedavisi için önerilen yöntem, galvanik akımla kasları kuvvetlendiriyor. Güçlü kaslara ve fit bir vücuda sahip olmasını sağlıyor.

Sıkılaşmayı nasıl sağlıyor? 

Mikro Plus ile selülitin giderilmesi, zayıflamış liflerin bağlayıcı dokularının yenilenip onarılması mümkün oluyor. Uygulama bağ doku aktivitesini artırarak, kolajen ve elastin üretimini hızlandırıyor. Kan dolaşımını protein sentezini artırıp hücre metabolizmasını hızlandırıp, cilt yapısını yeniliyor. Böylece hücre içindeki iyileşme ve aktifleşme; selülitli bölgedeki dokuların yeniden normal cilt dokusuna kavuşmasına, sıkılaşmasına yardımcı oluyor.

Mikro Plus, ağrısız, acısız ve ameliyatsız bir uygulama. Vücudun ihtiyacına göre 6-12 seans arası uygulanabiliyor. Beslenme ve su içimi ile desteklendiğinde yaklaşık iki beden incelme sağlıyor. Sıkılaşma ve incelme etkisinin yanı sıra gençleşmeyi destekleyen yüz ovalini belirginleştiren; yüzde 8-12 yaş arası toparlanmayı sağlayan gözle görülür etkileri de var.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir