Sinoz 24K Altın Göz Maskesi ile zaman tersine döndürün

Altından gelen ışıltılı bakışlar

Kadınların en önemli cilt problemi arasında kaz ayakları, nem kaybına veya mimik kullanımına bağlı göz çevresi kırışıklığı ve göz altı morlukları geliyor. Erken dönemde alınmayan önlemler ve kalıtımsal faktörler yaş almayla da beraber bu bölgeyi olduğundan daha yaşlı gösteriyor. gözaltı ve göz çevresinde görünüm sorunlarına yol açabiliyor.

Göz çevresi problemlerine profesyonel bakım sunan Sinoz, gerçek altından oluşan göz altı maskesi ile ışıltılı bakışlar vadediyor. Sinoz 24K Altın Göz Maskesi, ince formda emilebilen altından oluşan göz çevresi kremi ile uygulanıyor.

Altının anti-aging, aydınlatıcı ve nemlendirici etkisi ile Sinoz 24K Altın Göz Maskesi, her ay evde uygulanacak profesyonel yoğun bakımı mümkün hale getiriyor.

Fiyatı: 199 TL

Nasıl kullanılır?

Yüzünüzü temizledikten ve kuruladıktan sonra, Sinoz Göz Çevresi Bakım Kremi’nden bir miktar göz çevrenize uygulayınız. Cilt hafif nemli kalacak şekilde, maskeyi paketinden dikkatlice çıkarınız. Nemli göz altlarınıza maskeyi dikkatlice yerleştiriniz. 5 dakika bekletilen altın maskenin üzerine Sinoz Göz Çevresi Kremi’nden tekrar uygulayarak, dairesel hareketlerle masaj yapınız ve tüm altın maskenin gözaltlarınızda emilmesini sağlayınız. Maske uygulamasının ardından yüzünüzü yıkamayınız. Ayda 1-2 kez uygulanması tavsiye edilir. İlaç değil, kozmetik üründür. Gözle temasından kaçınınız. Sinoz 24K Gold Göz Maskesi tek kullanımlıktır.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir